poster

Intersections

 • Slovensko

  Podrazy a odhalenia

Romantický / Thriller

Francie, 2013, 97 min

Režie:

David Marconi

Scénář:

David Marconi

Střih:

Julien Rey
(další profese)
 • mimozakon
  ***

  Film plny zvratov a odhaleni.(26.9.2013)

 • Lukoboss
  ****

  Z tohohle filmu nevychází ženský zrovna dobře, a to tam hrajou jenom dvě. To si takhle vyjedete se svou ženou zlatokopkou na líbánky a ona se vás pokusí zabít, aby získala váš majetek a mohla si užívat se svým milencem. Do toho ještě stihne roztáhnout nohy hnusnýmu arabášovi, kterej má v kapse několik diamantů a další někde v sejfu. A pak je tam ta druhá, která ustaraně pečuje o dítě... ale to není její dítě, no nakonec se z ní vyklube taky pěkná svině. Takže chlapská pomsta může kráčet pouští, aby si nakonec mohli říct: "Chlapi sobě!" a uznale na sebe na závěr pokývnout.(10.8.2014)

 • Pettas
  *

  To byl špatenej vtip, že?(15.1.2015)

 • JohnSmith
  **

  První polovina filmu je celkem zajímavá. Neznámí lidé se setkají při dopravní nehodě v poušti a každý má svůj více či méně zajímavý příběh. Jakmile se přeživším podaří zázračně opravit jedno z vozidel, začíná se příběh neskutečným způsobem komplikovat a míchat až je z toho neskutečný guláš. Jediní kdo stojí za koukání jsou charismatický Roschdy Zem a sympatický Frank Grillo.(6.1.2014)

 • RobbieM@N
  **

  Špatné to relativně je, ale zachraňuje to aspoň Jaimie Alexander, nechali ji tady hrát bez makeupu a myslím, že to byl výborný nápad. Je to opravdu vycházející hvězda. I Frank Grillo odehrává ten svůj dobrý standard.(21.11.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace