Reklama

Reklama

Mladá žena chce zavraždiť svojho manžela s pomocu svojho milenca. Všetky plány sa zrútia vo chvíli, keď sa autá jej manžela a milenca náhodou zrazia na opustenej ceste v Maroku a uprostred rozľahlej púšte spôsobia obrovskú hromadnú autonehodu. Na ceste za záchranou sa ocitnú v neželanej spoločnosti ďalších účastníkov nehody, pričom nikto z nich nemá čestné úmysly. (TV JOJ)

(více)

Recenze (6)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Čo napísať k tejto neuveriteľne málo známej snímke? Ak vás bavil Let Fénixa (2004), bude vás baviť aj toto. Je to veľmi podobné, rovnako pár postáv uviazne v nebezpečnej púšti. Tu sú dokonca o málo lepšie charaktery. Človek nikdy nevie, či nepríde nejaký plottwist a dobrák sa zmení na vraha a vrah na hrdinu. V tejto snímke exceluje vždy skvelý Frank Grillo a cez to všetko, že tento snímok nieje v kategórií "akcia", dočkáme sa aj tej. A mužskí diváci sa tiež dočkajú sexi spotených herečiek na rozpálenom slnku. Môžem túto snímku odporučiť tým, ktorí radi počas filmu zisťujú, kto za tým všetkým stojí a kto je najväčší podliak celej snímky. ()

Reklama

JohnSmith 

všechny recenze uživatele

První polovina filmu je celkem zajímavá. Neznámí lidé se setkají při dopravní nehodě v poušti a každý má svůj více či méně zajímavý příběh. Jakmile se přeživším podaří zázračně opravit jedno z vozidel, začíná se příběh neskutečným způsobem komplikovat a míchat až je z toho neskutečný guláš. Jediní kdo stojí za koukání jsou charismatický Roschdy Zem a sympatický Frank Grillo. ()

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Z tohohle filmu nevychází ženský zrovna dobře, a to tam hrajou jenom dvě. To si takhle vyjedete se svou ženou zlatokopkou na líbánky a ona se vás pokusí zabít, aby získala váš majetek a mohla si užívat se svým milencem. Do toho ještě stihne roztáhnout nohy hnusnýmu arabášovi, kterej má v kapse několik diamantů a další někde v sejfu. A pak je tam ta druhá, která ustaraně pečuje o dítě... ale to není její dítě, no nakonec se z ní vyklube taky pěkná svině. Takže chlapská pomsta může kráčet pouští, aby si nakonec mohli říct: "Chlapi sobě!" a uznale na sebe na závěr pokývnout. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama