Save the Supers (TV seriál)

Akční / Komedie

USA, 2012, 5 min

Sandeep Parikh

Elon Arbiture

Scott Turner

Web seriál, ktorého nízke hodnotenie celkom chápem. Ono totiž zdiaľky to vyzerá ako tupá paródia na superhrdinské filmy v štýle klenotov ako Disaster Movie, lenže zdiaľky sa takéto projekty odsudzovať neoplatí. V skutočnosti totiž ide o chytrý projekt s inteligentným humorom založeným na charakteroch, ktorý skôr pripomína The Office.(4.3.2013)

"Fuck you, crime!" (Worldman a Night Knight ftw!)(26.10.2013)

Pohodový webseriál, který kvalitně a vtipně paroduje superhrdiny. Samozřejmě čím více o superhrdinech víte, tím více se pobavíte. (7/10)(6.3.2013)

• - Postava World mana (Mickey Hawtrey) paroduje Supermana a jeho schopnosti. Nejvíce je však zaměřeno na jeho naivitu, přitroublost a chtíči po uznání. (P. J. D.)

• - Tým super-hrdinů "Super Force" je parodií na známou Justice League, u nás známé ze seriálu Liga spravedlivých (od r. 2001). Merman (Sandeep Parikh), vůdce skupiny superhrdinů, je parodickým ztvárněním Aquamana. (P. J. D.)

• - Seth Green si střihl v tomto webovém seriálu roli záporáka DJ Death v posledním díle první série. Ve stejném díle pak hostovala také Clare Grant a James Read v roli generála všech superhdinů. (P. J. D.)