Save the Supers (TV seriál)

Akční / Komedie

USA, 2012, 5 min

Sandeep Parikh

Elon Arbiture

Scott Turner

Pohodový webseriál, který kvalitně a vtipně paroduje superhrdiny. Samozřejmě čím více o superhrdinech víte, tím více se pobavíte. (7/10)(6.3.2013)

"Fuck you, crime!" (Worldman a Night Knight ftw!)(26.10.2013)

Web seriál, ktorého nízke hodnotenie celkom chápem. Ono totiž zdiaľky to vyzerá ako tupá paródia na superhrdinské filmy v štýle klenotov ako Disaster Movie, lenže zdiaľky sa takéto projekty odsudzovať neoplatí. V skutočnosti totiž ide o chytrý projekt s inteligentným humorom založeným na charakteroch, ktorý skôr pripomína The Office.(4.3.2013)

• - Webový seriál u nás vnikl do podvědomí díky stránce videacesky.cz, která jej kompletně přeložila pro české diváky. (P. J. D.)

• - Night Knight (Max Bird-Ridnell) je obdobou "chudého" Batmana, který si bez prostředků musí technologie vyrábět sám. (P. J. D.)

• - Postava World mana (Mickey Hawtrey) paroduje Supermana a jeho schopnosti. Nejvíce je však zaměřeno na jeho naivitu, přitroublost a chtíči po uznání. (P. J. D.)