Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Trailery, ve kterých se dozvíte pravdu o vašich oblíbených filmech a seriálech. Trailery tak upřímné, že se jich bojí všichni filmový tvůrci i producenti. (skrblik007)

Recenze (48)

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Hľadanie chýb vo filmových projektoch je vďačnou záležitosťou a Honest Trailers z toho ťažia dostatočne efektívne. Niektoré diely dokážu napnúť bránicu k prasknutiu, iné len klasicky pobavia, ale ako celok aj tak ide o zaujímavý projekt, ktorému by však miestami prospela kratšia minutáž dielov. Nehovoriac o tom, že občas tvorcovia evidentne vytrhávajú fakty z kontextu. Zásadne to všk nevadí a vo vybraných prípadoch je dokonca cítiť aj istú dávky úcty. ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Naprosto luxusní záležitost, která nemá ve světě trailerů obdoby:) Honest Trailers ukazují všem divákům, někdy možná až příliš krutou a "šokující" pravdu o největších blockbusterech současnosti. "Voiceover" v podání Gannona Nickella, který namluvil několik prvních kousků, je naprosto geniální a intonace a naléhavost jeho parádního hlasu povyšuje už tak maximálně vyšperkované linie a hlášky na absolutní TOP. Za absolutní vrchol považuji trailery na Stmívání, Hunger Games, Avengers, Transformers, Paranormal Activity a The Walking Dead, které znám už téměř nazpaměť. Honest Trailers jsou extra vtipné, trefné a "incredibly true." Přesně vystihují (ne)skutečnou pravdu o daném díle. Od doby, co existují, se na ně dívám mnohem častěji, než na klasické trailery. A díky traileru na Twilight také přichází na scénu "The most epic music ever!":) MUST SEE! "And even more stares...", "Why does Chris Pine make this same stupid face every time he gets punched?", "Starring: No one." :D ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Někdy pobaví, někdy spíš ne. Je znát, když kritizují dobrý film a kdy špatný, což se mi líbí. Jedná se v podstatě o bandu geeků, kteří spojí hlavy dohromady a koukaj společně na film, ze kterého se snaží vytěsnit sebemenší hloupost či nesrovnalost. A ten borec, co to namlouvá, má skvělý hlas. Nejlepší trailery : Star Trek: Do temnoty, Batman a Robin, Indiana Jones a Království křišťálové lebky, Superman 4, Amazing Spider-Man, Stmívání, ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Vcelku zábavné zesměšňování a parodování známých kousků kinematografie. Každý film má řadu chyb a drobných nedostatků, kterých se Honest trailers nemilosrdně chytí a filmu, popř. tvůrcům je vmete do tváře. Časem se to však trochu okouká a stopáže jednotlivých trailerů nepříjemně stoupají. Osobně preferuji více CinemaSins... 6/10 ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Kvalita kolísavá, přičemž těch trailerů, o kterých bych mluvil jako o nevtipných, trapných a v několika případech i vypoceně ubohých, je rozhodně více. Navíc jsou většinou přespříliš dlouhé a autoři člověka spíše než o vlastním smyslu pro humor přesvědčí o tom, že mají doopravdy rádi asi málokterý film. ()

Zajímavosti (1)

  • Upřímné trailery namlouvá Jon Bailey, jehož hlas je často slyšet i v seriózních trailerech a televizních upoutávkách. (skrblik007)

Reklama

Reklama