poster

Honest Trailers (TV seriál)

Komedie

USA, 2012, 129x4 min

Režie:

Andy Signore

Hudba:

Sean Motley

Střih:

Dan Perrault
(další profese)
 • maseer2
  ****

  výstižné a hlavně vtipné trefování se do slabin největších filmových událostí poslední doby.. kvalita jednotlivých upřímných trailerů se trailer od traileru liší, ale většina je opravdu povedená a kluci ze ScreenJunkies si za celý tento počin zaslouží rozhodně palec nahoru.. ke zhlédnutí i s českými titulky zde.. P.S.: pro mě je jednoznačně top honest trailer na Promethea, jelikož trefně vystihuje všechny ty nesrovnalosti, nelogičnosti a hlouposti, díky kterým film většinu z nás zklamal..(9.3.2013)

 • Katzenklo
  *****

  "In a world full of movies and television, only one channel is keeping them honest." Chlápci ze Screen Junkies si před pár lety všimli, že některé filmové trailery jsou dosti zavádějící, tak se rozhodli to udělat po svém. Proto umístili na YouTube 13.2.2012 první Upřímný trailer, pojednávající o 3D verzi prvního prequelu k sérii Star Wars s podtitulem Phantom Menace. Pokud srovnáte tento díl s některými současnými, zjistíte, že jsou nesmírně odlišné. Tento první je dosti stručný (má jen minutu a půl) a jako voicecover posloužil Ptolemy Slocum. Druhý díl následoval 22. března, kde si vzali na paškál první díl populární filmové s(r)ágy Twilight prostřednictvím mrazivého hlasu Gannona Nickella. Později dostali nápad, že by mohli přibývající fanoušky poprosit, aby jim v komentářích napsali, co by chtěli slyšet Gannona říci. Tak vznikl legendární a dodnes používaný model dovětku Honest Trailers; poprvé se objevil v traileru na Temného rytíře. Nickell byl posléze povolán k plnění vojenské povinnosti, proto jej od trilogie Pán prstenů (11.12.2012) nahradil poněkud korpulentnější, ale neméně geniální Jon Bailey, jenž prokázal svou hlasovou rozmanitost především v trailerech na Grown Ups s Adamem Sandlerem a animované filmy (zum Beispiel Frozen). Překvapením bylo, když díl o oktalogii Harry Potter místo Baileyho namluvil záměrně muž, jenž měl na svědomí i původní potterovské upoutávky. Screen Junkies se již pustili i do televizních seriálů, prvním byl Breaking Bad (6.8.2013). Ke 20.9.2014 bylo stvořeno 73 dílů Honest Film Trailers a (téměř) každé úterý přibývají další. A já osobně se na každý vždy napjatě těším.(20.9.2014)

 • MCZ
  ****

  Poslední díly mi sice přijdou trochu slabší, ale i tak díky za tu spoustu perel jako třeba Titanic 3D ("3D so real you can actually feel James Cameron stealing money from your pocket."). Indiana Jones & The Kingdom of The Crystal Skull, Inception, The Notebook. 8/10(17.11.2013)

 • Rufete
  ****

  "We are cutting ice! 'Cause we are cutting iiiiice!" Autor se nebojí říct pravdu, často má výstižné a pravdivé poznámky k danému filmu. Moc se mi ale líbí, když se autorovi nepodaří nic kloudného vymyslet, v tom případě je film vážně dobrý a pokusy o jeho shození vyloženě trapné (The Dark Knight). Skvělé jsou taky remaky písniček, nejradši mám ty z Frozen. Prostě Honest Trailers jsou na dobré vlně a nové filmy se mohou třást.(28.3.2015)

 • D.Moore
  **

  Kvalita kolísavá, přičemž těch trailerů, o kterých bych mluvil jako o nevtipných, trapných a v několika případech i vypoceně ubohých, je rozhodně více. Navíc jsou většinou přespříliš dlouhé a autoři člověka spíše než o vlastním smyslu pro humor přesvědčí o tom, že mají doopravdy rádi asi málokterý film.(27.2.2014)

 • - Upřímné trailery namlouvá Jon Bailey, jehož hlas je často slyšet i v seriózních trailerech a televizních upoutávkách. (skrblik007)