Trailery, ve kterých se dozvíte pravdu o vašich oblíbených filmech a seriálech. Trailery tak upřímné, že se jich bojí všichni filmový tvůrci i producenti. (skrblik007)

gidzitka

Zábava na entou, kde platí přímá úměra. Čím víc informací o daném filmu máte, tím jste víc vytlemení. Znalost klasiky je tu jaksi automaticky předpokládaná. Některé díly jsou povedenější, jiné méně, jak už to bývá. Moje nejoblíbenější díly: Stmívání (všechny díly! ... And even more stares!"); Indy (Bobři!); Pán Prstenů (walking, roming a Sean Bean); Neočekávaná cesta (nenasytné studio s nejkrásnějším zeleným pozadím); Hra o trůny (opět Sean Bean!); Thor (vymaštěný blonďatý fracek aneb šest důvodů, proč je Portmanka do něj blázen)... 85% ()

MartinTerran

Konečně trailery, které neukazují z filmů jen to nejlepší, ale tak jak to doopravdy je. Často poukazují na nelogičnosti a chyby ve filmu a navíc velmi vtipnou formou a se skvělým "trailerovským" hlasem. Hodnocení: 95/100. ()

L110

Informačnou a výpovednou hodnotou a kvalitou argumentov niečo ako seriál Everything wrong with... a video-recenzie od Red Letter Media akurát vďaka svojej tak kratučkej stopáži ďaleko snesitelnejšie a nie zas až tak úmorné svojou neskonalou stupiditou. ()

Mindf_ck

Už to dělají 12 let a jde to na tom poznat. Občas sice pořád překvapí, ale už se to za mě trochu vyčerpalo. Hlavně, když se vezme v potaz, že to: ,,In the World, where..." se nedělá už 10 let. Pořád zábava, ale sleduju spíš omylem, než že bych si pouštěl každé video. ()