poster

Few Words

 • Few Words

Dokumentární / Sportovní

Francie / Kanada, 2012, 59 min

Režie:

Matt Pain

Hrají:

Candide Thovex
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kamca_
  *****

  Nemám dokumenty až tak moc v lásce, ale tenhle mě přímo pohltil. Lyžování a hory miluju a tady to prostředí bylo skvěle zachycené. Candide je prostě borec. Vždycky jsem tyhle lidi obdivovala, že se nebojí tak riskovat a užívat si hory na plno. Několikrát jsem si taky zkoušela pár skoků na lyžích a díky tomu jsem se do Candida hned vžila. Vím, jaký je to bezvadný pocit jen tak letět nad haldou prašanu. To všechno bylo doplněné výbornou hudbou, která k tomu fakt sedla. Doporučuju na dokument koukat v HD kvalitě, abyste měly krásně vyrýsované vrcholky hor. 100%.(18.9.2014)

 • Blazis34
  ****

  Úžasné záběry horských oblastí a hranice lidských možností v podání Candida Thovexe. Jeho skoky a triky jsou neskutečné a tento dokument obrovsky naplnily a pozvedly do výšin z kterých se tento průkopník moderního freeride lyžování zpouštěl. Toto dílo doporučuji shlédnout v BluRay kvalitě na pořádné televizi a filmový zážitek je na světě. Dávám 80% - čtyři hvězdy.(19.2.2013)

 • Simpoch
  *****

  Celý film legálně ke zhlédnutí online v super kvalitě..Životopis Candida Thovexe, který konečně odpověděl lyžařům dychtícím po jejich verzi Art of Flight. I když (nebo možná protože) v něm Candide mluví jen přes svoje lyže, je to pro mě nejlepší lyžařský dokument všech dob. Palec nahoru.(2.2.2013)

 • xCindy
  *****

  Dobře, tak jen pár slov ... V příštím životě, až se zbavím pudu sebezáchovy, tak chci být jako "oni" ... ski, prkno, to je fuk ... jen si tak jezdit a vnímat jen přírodu a ve vlastním dokumentu neprohodit ani těch pár slov, protože za mě budou mluvit činy (nebo kámoši). Moc pěkný, nádherně natočený, dech beroucí, hned bych někam vyrazila ... třeba do hor :-)(3.2.2014)

 • rekkky
  ***

  Every sport has its own pioneers and after viewig the Few Words it looks like Candid Thovex is the one them for freestyle skiing. You don’t have to be expert for recognising the person, who is inspiration for others and see someone with the gift for destroying the barriers. Overcoming the obstacles and still pursuing the dreams, that is the main reason, why Few Words is describing the special story of exeptional skier.(22.11.2015)

 • - Během natáčení v Kanadě kousl Candida Thovexe do stehna vlk, neprokousl však kalhoty. (Simpoch)