Goodnight, Mr. Foot

všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný / Fantasy / Komedie / Rodinný
USA, 2012, 4 min

Krátkometrážní snímek k filmu Hotel Transylvánia vypráví o Mr. Bigfootovi, který se snaží v klidu vyspat a jedné až moc snaživé čarodějnici, zaměstnané jako uklizečka. (ABLABLABLA)

JFL

Bonusová hříčka k "Hotelu Transylvánie", která nemá děj a sestává jen z předvídatelných rádoby fórků pro škvrňata. Od Tarkovského, totiž Tartakovského by člověk čekal víc. ()

Slasher

Čarodějka pokojská se snaží uklidit, aniž by vzbudila utahanýho pana Bigfoota. Blbost, ale já hold moc rád tyhle dětský hororový animáky... ()

Tsuki

Jako bonus navíc k Hotelu Transylvania sice fajn, ale chybí tomu nějaké vyústění a pořádný nápad. ~(2,4)~ ()

swamp

Hotel Transylvania byl výborný animák a zasloužil by si kvalitnější bonusový kraťas. Animace je příjemná, ale tvůrci na těch pár minutách nedokázali předvést ani špetku originality. Omezili se bohužel jen na ty nejlacinější infantilní vtípky. ()

ABLABLABLA

Líbila se mi animace, ale příběh sám o sobě, ač prostý, mě nijak nenadchl, nezaujal a ani mě příliš nepobavil. Jako bonus k tak skvělému animáku jako je Hotel Transylvania, to je slabota. ()

Prochy38

Totální hloupost... kdyby to mělo aspoň animaci Hotelu Transylvánia... Je to nepěkné, nevtipné, o ničem ... sorry ()

Margerie

Slaboduchá hříčka, kterou nám mohli tvůrci naservírovat možná někdy v 90. letech. Dnes se však s úspěchem nesetká ani omylem - snad jen u těch nejmenších. 40% ()

blondboss

Katastrofa! Keď už sa tvorcovia snažia vytvoriť nejaký bonusový kraťas k nejakému úspešnému animáku, tak prečo sa nesnažia popracovať (keď už nie na deji) aspoň na animáciách. Veď toto bolo na úrovni Pa a Pi, a to som Pa a Pi urazil. Dosť zlé, jedna hviezda za snahu. 20 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()