Válka na evropském kontinentu pokračuje a volná místa v obchodním domě dočasně obsazují ženy, což s sebou přináší různé komplikace provozního charakteru, s nimiž naštěstí poněkud bezradnému panu Groveovi ochotně pomůže paní Selfridgeová. K mnohem vážnějšímu konfliktu se ovšem schyluje mezi Henrim Leclairem a ctižádostivým vedoucím oddělení módy, panem Thackerayem. Konfliktu, který ještě nadělá mnoho zlé krve. Harry by se mezitím rád více zapojil do válečného úsilí, a karetní večírek u Delphiny Dayové by mohl být ideální příležitostí promluvit si s těmi správnými lidmi. Je mezi nimi i nenápadný Bill Summertime, který do Harryho života zasáhne mnohem výrazněji, než by se na první pohled mohlo zdát. Totéž platí o novém nájemníkovi, jenž nalezl útočiště v domě slečny Mardleové. (Česká televize)

Tryskomyš

Pro mě neodolatelný seriál s reálným podkladem. V britském Birminghamu stojí nákupní středisko Bullring, kterému dominuje obchodní dům Selfridges. A architektem byl dokonce Jan Kaplický. Mám ráda všechno retro a hlavně tady se jedná o módu, takže je to jasná volba. ()