Rosamunde Pilcherová: Ve víně je láska (TV film)

• Německo

Rosamunde Pilcher (povídka)

Martin Wilke

Hartmut Lange
  • eFOXsize

Všechny příběhy RP jsou na jedno brdo, některé scény jsou tak pitomé, nelogické, že to vyvolává hysterický smích. Je to přesazené, nesmyslné, nereálné... I tak to má velké procento diváků. Hvězdu dávám za to, že to lze po boku senoira pak vydržet a za to, že prostředí, ve kterém se natáčí je opravdu krásné. Překvapivě nevybočuje ze zajetých linií. Někdy se ukáže akceptovatelný herecký výkon nebo příjemná tvář, tady je toho ale pomálu, snad jen B. Wussow. (4.8.2013)

• arcticsky

Jeden bodík za Barbaru Wussow, Jinak tradičně značně masochistické dílko.(2.7.2013)

• Moiraine

Tohle je špatný i jako odpoutání od reality. Naivnost se vcelku od filmů podle Rosamunde Pilcher musí čekat, ale tady si někdo očividně myslel, že divák je idiot. Všichni jsou dost nesympatičtí a podle všeho neví jak myslet. Chtěla jsem jenom tupě zírat na obrazovku na cokoli, co poběží v televizi, ale asi by bylo lepší hypnotizovat zeď.(22.1.2013)

• ARI50

Playboy jak víno hlavně že má prachy.(29.9.2018)

• Mamlas

Rosekunde Píčerová a její pohled na svět.(19.5.2017)