poster

Paradise Lost 2: Revelations (TV film)

Dokumentární

USA, 2000, 130 min

Kamera:

Robert Richman

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Dadel
  ***

  O něco lepší film než jednička, hlavně proto, že tvůrci už nemohli točit v soudní síni a tak byli nuceni k opravdové dokumentární práci. A taky tu nehraje jen jedna píseň od Metallicy, ale deset. Ale nových informací tu není tolik, aby to ospravedlňovalo opět přemrštěnou délku, věnujeme se hlavně vidlákovi Byersovi, a je naznačováno, že si vytrhal vlastní zuby, aby nemohly být porovnány s otisky zubů na těle oběti. Věřím, že trojka už bude konečně zajímavější.(4.9.2018)

 • BuryGol
  *****

  Pokračování jedničky a nový důkazy. Bohužel to nebylo nic platný...až za dalších 11 let. Je mi zle z americký justice.(4.9.2011)

 • joelly01
  *****

  Ve dvojce se spis resi pokus o obnoveni procesu s Damienem (ten byl v prvnim dile odsouzeny k smrti jako hlavni pachatel). Ve dovjce hodne lidi ukazuje prstem na Byerse (otce jednoho ze zavrazdenych deti), katalogoveho vidlaka, nasilnika, nabozenskeho fanatika, pokrytce a vubec White trash. Stejne zajimave jako jednicka, objevuji se zde nove dukazy a jednomu se opet otevira kudla v kapse nad neschopnosti americke justice. Ja s Klenotem vzdy koukam na "Medical Detectives" a tam vzdy kazdych par dilu opakuji ze vzdy, ale opravdu VZDY existuji forenzni dukazy ktere spoji misto cinu/obeti s pachatelem. Tady mame hned tri obeti a tri pachatele, a ANI JEDEN JEDINY forenzni dukaz, zadna spojitost proste. Ani jeden jediny dukaz, uplne malinky, pidi dukazicek mikroskopicky neni. Jen vynucena vypoved retarda s IQ70. A na zaklade tehle vypovedi padnou tresty odneti svobody na dozivoti a trest smrti. To mi hlava fakt nebere. Trojka bude, myslim, velmi zajimava!(18.9.2017)

 • Hawaitypek
  ****

  Zaujímavý dokument, no škoda že to ešte viac ako 10 rokov nič nevyriešilo......Jediné čo mi vadilo bolo že tam veľmi často (až priam stále) objavoval ten duševný mrzák s jeho fanatickými preslovmi pre televíziu. 4*(28.9.2011)