Sabrina: Tajemství mladé čarodějnice (TV seriál)

Sabrina: Secrets of a Teenage Witch

Animovaný

USA, 2013, 26x22 min

• hhannie

Aneb za každou cenu musíme udělat animák z něčeho, co už tu jednou bylo v hrané verzi.(17.11.2014)

• unclejack

Hodnotiť seriály ako tento je vždy ošemetné. Neviem si prestaviť, aký dojem zanecháva Sabrina v detskom srdiečku a zatiaľčo ja frflem na animáciu a iritujúceho dabéra pre kocúra, je možné že nejaká mladá dáma prežíva jeden z najkrajších momentov v rámci programovej ponuky Disney Channel. A naozaj, akonáhle sa nepokratecky pozriem na ponuku seriálov pre dievčatá na zrejme najpozeranejšej detskej stanici - nepočítam také ako Minimax alebo duck.tv, to je pre úplné mrňatá - predstavuje Sabrina zrejme najlepšiu voľbu. Miestami je vtipná, miestami naivná, ale vo výsledku zanecháva skôr lepší dojem ako horší. Myslím si, že tým, že balansuje presne na hrane 50tich percent sa dostala na pozíciu, kde asi aj po práve patrí a po odstrihnutí Totally Spies z Disney predstavuje Sabrina vhodný a možno že aj úspešný ekvivalent.(26.7.2014)

Povedený seriál pro děti. Pěkná animace, fajn hlavní hrdina, chytlavé písničky.(25.1.2015)