Manly Whatnots (S01E04) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 42 min

Ve čtvrté epizodě došlo opět ke zlepšení, snídaňové překvapení bylo dokonalé, bavil jsem se nad Luciferovou frustrací z Chloe a jejích nulových reakcí na jeho šarm, jen bych doporučil ženám, které nedávno utrpěly průstřel ramene, aby si nebraly šaty s odhalenými rameny. Mohlo by to vzbudit nežádoucí pozornost.(1.9.2017)

U druhého a třetího dílu jsem se začínal nudit, ale dal jsem tomu ještě šanci a vyplatilo se. Všiml jsem si totiž, že je to i komedie.(7.5.2017)

"You're right. It's not her, it's me. I need to take back control. I need to behave like I always have. I mean, it seems obvious now, actually. I need to have sex with her. I mean, that's the best way to lose interest, right?"(2.10.2018)

Lucifer prekvapí detektívku a nachystá jej raňajky. Tá s ním už nechce spolupracovať, ale okolnosti prípadu ju k tomu prinútia. Ide o únos mladej ženy, ktorá zmizla a jedinou cestou k jej priateľovi, ktorý je podozrivý je vstupenka na šou, ktorú robí a pozvánku na ňu má Lucifer. Chloe uvidí jazvy na Luciferom tele a potom ako v sklade, kde sa jedná o výkupnom zbadá Luciferov odraz v zrkadle nachvíľu uverí, že Lucifer je naozaj tým kým je. Prípad je tentokrát iba doplnkom k rozvinutiu vzťahu medzi Chloe a Luciferom.(12.8.2018)