Sweet Kicks (S01E05) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 43 min

I když jsem po pilotu neměl v plánu dívat se dál, tak jsem neodolal a po tomto díle začínám být trochu zvědavý.... . Vypadá to, že nepůjde jen o řešení detektivních případů, které bude za účasti Lucka zajímavé jen jeho víceméně vtipnými prupovídkami, ale že se přidá i linie pletichářská a vztahy mezi postavami nebudou tak otravně klišoidní, jak to vypadalo v pilotu. Zatím mi trochu vadí jen to, že je tam spousta nesmyslů, které dostatečně nevyvažuje míra absurdity. Což je škoda, ale je to pátý díl a řady jsou už tři...dá se předpokládat, že kvalita poroste.(28.11.2017)

Lucifer zapôsobí svojim šarmom na policajnú šéfku a stane sa oficiálnym poradcom L.A.P.D. , z čoho nie je Chloe príliš nadšená. Tak sa spolu pustia do riešenia prípadu, v ktorom vyšetrujú streľbu na prehliadke módneho návrhára, pri ktorej síce nikoho netrafili, avšak dav v panike udupal mladé dievča. Návrhár má za sebou pohnutú minulosť a tak ostáva zistiť, či ide o vyrovnávanie si účtov medzi gangmi alebo je za útokom niečo iné. Amenadiel sa zblíži s psychiatričkou Lucifera aby sa dozvedel jeho slabé miesto a Mazikeen začína čoraz viac na Chloe žiarliť. Škoda že dej jednotlivých epizód naberá na stereotype čo sa týka vyšetrovania prípadov a ich rozuzlenia.(18.8.2018)

U páté epizody jsem se dobře bavil, přibylo humoru, a kdyby se do všeho nevložila Mazikeen, Lucifer by zřejmě zjistil, jak je na tom s nesmrtelností. Pátý díl mě zatím rozesmál nejvíc, přestože zabili Pig Diddyho, parchanti.(1.9.2017)

"Bacon for dinner, I guess."(9.10.2018)