Tělo zavražděné ženy je naaranžované tak, aby připomínalo pentagram, což Chloe a stále neklidnějšího Lucifera zavede do temného podsvětí. (Netflix)

Necrotongue

Výborně, další povedená epizoda. A takový dobrý plán to byl. Amenadielovi se události vymykají z rukou, Lucifera nepříjemně obtěžuje ta stará záležitost s kozou a všechno nabírá rychlost jako utržený vagón. ()

chrispe

Už dlouho jsem to měla v mysli a k závěru toho dílu mám jen jedno. Bože ta Chloe je trapná. V podstatě celý tento seriál se čím dál víc podobá soap opeře. Jedu spíš na setrvačnost a naději, že se to zlepší. ()

Remivsremi

Geniální tah v podobě satanistické církve. Luciferův boj se všemi v této epizodě byl krásně vygradovaný a propracovaný. Ty fráze o obviňování jeho jména a přičítání všech špatnosti k němu jsou tak precizně vypointované. Prostě paráda. ()

Loki_Six

"Hail Lucifer"? This is sickening. I mean, to blame it on me. It's an atrocity. These Satanists. Misguided cult nobheads with Frisbees in their earlobes. This poor girl's death has nothing to do with me." ()

• Ve scéně, ve které se Lucifer (Tom Ellis) s Chloe (Lauren German) pokouší dostat na setkání satanistů, mu vrátný řekne, že by měl být blonďák, na což Lucifer odpoví, že mu to lidi říkají často. Tím odkazuje na fakt, že v komiksových předlohách má Lucifer blonďaté vlasy. (Modular)