Reklama

Reklama

Lucifer - Série 2 (2016) (série)


Dobré, špatné a křehké (S02E18)

(epizoda)
  • USA The Good, the Bad, and the Crispy

Obsahy(1)

Amenadiel zaujme jasné stanovisko. Luciferova matka neudrží tajemství. Doktorka Martinová improvizuje. Lucifer zvažuje, jestli říct Chloe celou pravdu. (Netflix)

Recenze (5)

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Uf, tomu se říká chaos ve vyprávění. Nebyl tady žádná pevná linka, která by spojovala struktura vyprávění. Jen se zmatečně skákalo z postavy na postavy, bez nějakého přemýšlení. Sporadicky sem a tam. Luficer ve druhé řadě přišel o velký počet kvalitních prvků a s postupem času se z toho stává jen další melodrama bez většího posunu. Po první řadě patrný propad v kvalitě. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci se opět projevili jako parta odporných parchantů, kteří nacpali všechno podstatné do závěru posledního dílu a my můžeme zase nějakou dobu čekat, než se k nám dostane nová sezóna. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi bych dala i pět hvězd. Kdyby nebylo tří věcí. Chloe - která je i na konci druhé série tak děsně mimo, až to jednoho vytáčí, a opakuje pořád dokola ty svoje rádoby chytrý bláboly. Lucifera - který je i na konci druhé série tak děsně mimo, až to jednoho vytáčí, a jeho zaslepenost Chloe je fakt protivná, protože pak už nezbývá prostor pro nikoho dalšího. A nakonec ten úplný nicneříkající konec, který má nalákat na další řadu, ale je úplně vytržený z kontextu a prostě prvoplánový a debilní. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama