All Hands on Decker (S03E22) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2018, 44 min

 • Necrotongue
  **

  Tak pokud mi předchozí epizoda připomínala telenovelu, tahle to jen podtrhla. Sezóna se totálně změnila, pohodový humor a lehkost se vytratily, místo toho se tvůrci začali rochnit v připitomělých vztahových rádobyzvratech a z mně neznámých důvodů se snaží hrát na city. Špatné. 2*-(20.7.2018)

 • Mitin
  ***

  Občas mám pocit, že sleduju VKV nebo Ordinaci a ne Lucifera. To, co je v posledních dílech za nesmysly a že se Lucifer chová jak kdyby mu bylo 15, mě pomalu od seriálu odtahuje. Na Luciferovi funguje nejvíc nadpřirozeno a část vztahů a případů je takový slabý průměr. Alespoň Chloe zrušila svatbu, protože stupidní vztah Chloe - Pierce naprosto nefungoval.(3.5.2018)

 • Loki_Six
  ****

  "I'm not talking about the wedding. No, I am talking about the bachelorette party. It sets the foundation for your whole support system. And trust me, you're gonna need one for the dark days to come 'cause, I mean, sleeping with the same dude for the rest of your life? Even hot gets boring, Chloe. Dark days ahead, indeed."(27.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace