Ďábel na mou čest (S03E24) (epizoda)

A Devil of My World

Eagle Egilsson

Joe Henderson

Marc Pattavina

Scénografie:

Timothy Stepeck (set dekoratér)

Já jsem spokojen s ukončením. Akorát mohly říct na konci víc vět nebo něco vtipnýho mohl Lucifer dodat. Mrzí mě, že už nebudou další díly. :-((16.5.2018)

3.série byla pro mne dosti rozpůrná... již první epizody začínala ztrácet kvalitu a humor,ale furt to byl solidní seriál s menšími výpadkami, které se později stávali co dva díly (nejspíš kvůli střídání scénáristů nebo nevím),v posledních dvou dílech (23,24) sem měl pocit že to někdy utrápené koukání na 3.sérii vlastně stálo to čekání... předešlý díl a tento díl měli vše co měl Lucifer dřív, nechybělo tomu nic. A byl jsem velmi rád.. ve zkratce finále bylo skvělé a snad i nejlepší finále z předchozích sérií. 9/10 Teď hurá na pojetí Netflixu.(25.7.2019)

Jeden z mála dílů 3. série, který stál za to a fungoval. Ale něco je špatně, když se Lucifer odhalil poslední minutu poslední série.. Je škoda, že třetí série Lucifera pohřbila a končí.. :((15.5.2018)

"Emotions are hard. But that's why they make you strong. And this is the strongest I've ever seen you."(27.10.2018)

Závěrečná epizoda byla jasně pětihvězdičková, tvůrci se však rozhodli zalepit fungující soukolí kýblem patosu, a protože nesnáším prvoplánové hraní na city, nemohl jsem jít nad čtyři kousky. Nepochopil jsem, proč byly epizody 21 a 22 tak zoufale špatné, když se další dvě velmi slušně povedly.(20.7.2018)