Boo Normal (S03E25) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2018, 44 min

• YumiOkami

Azrael byla otravna a v ten moment, kdy jsem videla FURRIES, tak jsem zacala preskakovat a vlastne jsem prisla na to, ze me tahle epizoda NESKUTECNE SERE. ale Lucifer je Lucifer, odpad tomu dat proste nemuzu..(11.11.2020)

• chrispe

Wtf?! Tohle někdo myslí vážně? Po předchozím dílu nám tvůrci naservírují tohle? A my máme být spokojení? Hele Ellu mám fakt ráda, ale tohle nedala.(23.3.2020)

• Muff

Bylo v seriálů málo nudných asiatek s downovým syndromem nebo co? To bylo vážně hodně zoufalý.(20.8.2020)

"Can I help you get that off? You know, when I was about your age, I was in a car accident. It was pretty bad. I saw lots and lots of blood. I know how scary it can be. But you're gonna be okay. I promise."(27.10.2018)

• Necrotongue

Pětadvacátá epizoda třetí řady byla převelice nudnou záležitostí a mně se vůbec nepodařilo přijít na to, proč ji vůbec někdo natočil. Byl to vlastně jen takový bonusový díl zaměřený na Ellu Lopez, jenže nebyl vtipný ani jinak zajímavý a nepochopil jsem, proč hraje anděla smrti herečka se vzhledem dítěte s Downovým syndromem. Taky nevypadám zrovna jako švihák, ale jsem si toho vědom a nechystám se na roli Adonise.(1.9.2018)