V alternativní dimenzi Lucifer zjišťuje, jak by žil, kdyby nebyl potkal Chloe. (Netflix)

RoneXxXD

Nechápu proč tahle epizoda má na ČSFD jen okolo 60%. Ano,je to doplňovací díl,ale hergot snad každému dojde hned na začátku že je to epizoda What If...alias něco z alternativní reality kdyby to bylo jinak. Mě se to dost líbilo..dal bych tomu klidně 5* kdyby se vykašlali na Deckerovou a udělali Lucifera tak jak ho známe na 100% z komiksu když už to má být z alternativní reality. ()

chrispe

Pokud sjíždíte Lucifera jak na běžícím páse (jako já), dejte na mě a pusťte si tuto epizodu nejméně o den později, než dvacátou čtvrtou. Jinak se dost možná povezete na vlně zklamání, jako tomu u mě bylo u předchozí epizody. Protože i tady se nic nestane. Ano. Tohle bychom mohli považovat za bonusový díl. Co by kdyby.... kdyby Chloe nebyla detektiv, Ella nedělala u policie, Linda fungovala před televizními kamarami, Dan byl křivák a Charlotte byla... no Charlotte. ()

Necrotongue

Moc hezky to tvůrci uzavřeli. Sice chápu, že si v době natáčení ještě mysleli, že seriál končí, ale tím spíš se mohli víc snažit. Epizoda odehrávající se v alternativní realitě byla vlastně úplně o ničem, neměl jsem se čemu zasmát, nemohl jsem se hodit do pohody, protože jsem byl vytočený, tím, na co se dívám a šlo tak jen o ztrátu času. ()

Loki_Six

"People accuse me of being controlling. And yes, I may have put Chloe in Lucifer's path. But what if I didn't? Would they still get together? Normally it would be impossible to get an answer to that question, but I can. Just one of the benefits of being God. It's amazing the effect a family can have on a man's moral compass. Or in Dan Espinoza's case, the lack of a family. My son and I Well, let's just say, I don't think I could change anything that would make our relationship less complicated. But, then, fathers can have a dramatic impact on their children's lives, can't they? Take Chloe Decker. Her dad died 20 years ago of a gunshot wound. That loss changed her, inspired her to follow in his footsteps and become a cop. So what was that one small thing I changed that changed everything? All I did was move a bullet a few inches to the right." ()