Všechno je v pořádku (S04E01) (epizoda)

Everything's Okay

Joe Henderson

Tom Camarda

Ray Daniels III

Scénografie:

Susan Mina Eschelbach (set dekoratér)

Kostýmy:

Agata Maszkiewicz

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Lucifer byl zachráněn a konečně se k nám vrátil a já jsem s prvnim dílem spokojen. Detektivní zápletka mě sice moc nebavila, ale ostatní přibehové linky ano. Nejvíce samozřejmě vztah ústřední dvojice. Konec mě dostal a těším se na další díly.(8.5.2019)

Na další pokračování seriálu jsem se těšil, takže by tady mělo být minimálně čtyřhvězdičkové hodnocení, jenže mě první epizoda příliš nenadchla. Už jsem psal vícekrát, že beru Lucifera jako čistě odpočinkovou zábavu, u níž se můžu zasmát, no a tady jsem se smál příliš málo, o to víc vystupovala do popředí romantická linka, o kterou jsem zas až tolik nestál.(16.8.2019)

Oukej, takže tohle je navázání na dvacátou čtvrtou epizodu minulé řady. A bylo to... divný. Ale aspoň něco. Vůbec jsem nepochopila, proč je Dan naštvaný na Lucifera (evidentně jen na něj) a jsem zvědavá , díky závěru, co se z tohohle vyvrbí. Každopádně tuším, že mé sympatie k Chloe (už takhle dost nízko) rozhodně neporostou. 3,5*(24.3.2020)

Hell yeah,počáteční epizoda od Netflixu a hned to má grády jako nikdy předtím. Temnější a hlavně Lucifer znovu jak z 1.řady(27.7.2019)

Viva La Netflix. Za mňa "Luciferská" klasika. Tentokrát ma policajná zápletka príliš nebavila, ale koniec aspoň ako tak napovedal kam sa bude 4. séria uberať. We will see...(10.5.2019)