Lucifer - Série 4 (2019) (série)

Ach, ty otče malověrný (S04E03)

(epizoda)
  • USA O, Ye Of Little Faith, Father

Za vraždou bývalého člena gangu se může skrývat ještě temnější zločin. Lucifer přistihne Chloe při lži. Dan a Maze jednají na vlastní pěst. Linda se chystá na mateřství. (Netflix)

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

So typical Chloe. Vše má nalajnové, vždy v mezích, vždy podle protokolu a když ne, tak jen v případě, že ona má pocit, že je to tak správně. Jinak jsem ráda, že to vypadá, že je tato linka s církví u konce. ()

petikacka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ó BOŽE, jak já tenhle seriál miluju...I když je to už 4.série pořád si drží úroveň velmi vysoko...Herecké obsazení vynikající a chemie mezi Lucim a Chloe je naprosto odzbrojující...Ta bolest z nenaplněné lásky je tady doslova hmatatelná, že mě až bolí mé vlastní srdce...No a hudba, ta je jenom třešinka na dortu... ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí epizoda byla ve čtvrté sezóně první, u níž jsem se opravdu bavil a nebýt závěrečné hry na city, hodnotil bych čtyřmi kousky. Tentokrát jsem konečně viděl vyšetřování, které mě nenudilo, došlo i na nějaké ty humory a tvůrci u mě dokonce dokázali ospravedlnit i přítomnost exorcisty. 3*+ ()