Za vraždou bývalého člena gangu se může skrývat ještě temnější zločin. Lucifer přistihne Chloe při lži. Dan a Maze jednají na vlastní pěst. Linda se chystá na mateřství. (Netflix)

Necrotongue

Třetí epizoda byla ve čtvrté sezóně první, u níž jsem se opravdu bavil a nebýt závěrečné hry na city, hodnotil bych čtyřmi kousky. Tentokrát jsem konečně viděl vyšetřování, které mě nenudilo, došlo i na nějaké ty humory a tvůrci u mě dokonce dokázali ospravedlnit i přítomnost exorcisty. 3*+ ()

Remivsremi

Samozřejmě, že si dá appletini, však touží po tom zakázaném, už chyběl jenom hadík. Jinak Chloe konečně ukázala nějaké uvěřitelné emoce, ale přestože se tato řada snaží více, ten děj je pořád hrozně suchý. ()

petikacka

Ó BOŽE, jak já tenhle seriál miluju...I když je to už 4.série pořád si drží úroveň velmi vysoko...Herecké obsazení vynikající a chemie mezi Lucim a Chloe je naprosto odzbrojující...Ta bolest z nenaplněné lásky je tady doslova hmatatelná, že mě až bolí mé vlastní srdce...No a hudba, ta je jenom třešinka na dortu... ()

chrispe

So typical Chloe. Vše má nalajnové, vždy v mezích, vždy podle protokolu a když ne, tak jen v případě, že ona má pocit, že je to tak správně. Jinak jsem ráda, že to vypadá, že je tato linka s církví u konce. ()