V Los Angeles řádí vražední démoni a Lucifer musí zastavit chaos a ochránit lidi, na kterých mu nejvíc záleží. (Netflix)

Necrotongue

No jo, no, zase jsem se jednou svým hodnocením evidentně zařadil mezi menšinu, ale je mi to jako obvykle šumák. Těžko bych mohl vzdychat nadšením, když šlo v podstatě o telenovelu z netradičního prostředí. Jenom to otřepané: "Miluju tě, ale musím jít.", se tady objevilo hned dvakrát (i když u Evy to bylo trochu zakamuflované), a to už je na padesát šest minut trochu moc. ()

Martrix

Hodnocení mluví za vše... . Na první tři řady jsem se díval spíš z nudy, ale ta čtvrtá mě vysloveně bavila; byť byla kraťoučká, tak byla kvalitativně peckoidní. Nezbývá než doufat, že se dočkáme pokračování. Pokud ne...i tak by šlo o víc než důstojné rozloučení. Moc by se mi líbil crosover Lucifer vs Constantine. ()

Mitin

!SPOILER! 6*? Na konci jsem měl husí kůži, finále bylo absolutně epic a naštěstí žádnej přehnanej cliffhanger. Vývoj postav, akce, tempo, kamera, větší cgi budget, to je jen pár bodů, v čem nová season naprosto exceluje. Pekelnej trůn na konci je pekelně dobrej! ()

chrispe

Je pravda, že závěr jsem si představovala jinak a rozhodně víc epický. Ale! Já se prostě bavila. :D SPOILER!! Předávání sunaru na oltáři při rituálu? Jako to chceš prostě. :D Rušivý byly především ty motivační kecy před akcí (prvně Eva a pak Chloe). Ale ten úplnej závěr, trůn, peklo... super! Btw: A ano Lindo. NAŠE! Linda je skvělá. ()

JB001

Lhal bych, kdybych tvrdil, že mne to nebavilo. Bavilo a hodně s tím, že finále čtvrté série považuji za vydařené. A tak jsem zvědav co scénáristé vymyslí pro pátou a šestou sérii. Jestli nebylo lepší v nejlepším skončit. Uvidíme... ()