Reklama

Reklama

Lucifer - Série 5 (2020) (série)


Zatracené nebeské karaoke (S05E10)

(epizoda)
  • USA Bloody Celestial Karaoke Jam

Obsahy(1)

To má být muzikál? Jo, muzikál! Lucifer, Chloe a zbytek party jako by se k pachateli vraždy rozhodčího chtěli prozpívat a protančit v rytmu populárních pecek. (Netflix)

Recenze (18)

vojt11 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až budu chtít vidět muzikál, pustím si muzikál... Z celého dílu jsme se posunuli v příběhu rychlostí šneka, protože to furt přerušovalo neustálé nesmyslné zpívání a tančení. Jo hezky to měli nacvičený, choreografie taky ušla, ale PROČ TO TAM BYLO??? Podprůměrný díl vzhledem k celému seriálu, takhle jsem si pokračování nepředstavoval. ()

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže po noirovej epizóde prichádza na rad tá muzikálová. To, že sa seriál Lucifer rozhodol takto experimentovať s formátom a žánrom jednotlivých epizód, určite kvitujem. Na úvod sa patrí povedať, že môj vzťah k muzikálovým epizódam sa od pozretia epizódy "Once More, with Feeling" výrazne zmenil. Buffy mimoriadne spopularizovala tento typ epizód. Avšak táto epizóda sa kvalitám Buffy nemôže rovnať ani po scenáristickej stránke, ani po tej hudobnej. Tu ma až tak tie pesničky nevzali, aj keď pár z nich bolo pekne emotívnych. Toma Ellisa sme už počuli spievať, takže minimálne uňho to bola stávka na istotu. Tom je jednoducho rodený spevák s krásne melodickým hlasom a skvelým hudobným sluchom. Čo musím najviac vytknúť tejto epizóde, nie sú piesne samotné, ale skôr prestávky medzi nimi, ktoré boli miestami až príliš dlhé a kvôli nim som sa nedokázal správne naladiť na tón a hudobnú zložku tejto epizódy. Nevyšlo to úplne tak, ako to bolo pôvodne zaumienené. ()

Reklama

djfun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když pominu nechutnou netflixovskou "politickou" korektnost, kde nestačí černej anděl, ale i Bůh musí být black (nepovažuju se za xenofóba a před pár lety by mi to vlastně vůbec nevadilo, ba naopak, tak v týhle době už je to fakt fraška bijící do očí!), tak jsem se bavil náramně. Jako Bůh se synátorem u doktorky "Freudový", to jsem řval smíchy. Celý protkaný goood hláškama a -přestože typická americká limča- muzikálový čísla byly povětšinou vymazlený a luxus výběr music!:) Celou dobu jsem se usmíval jak "měsíček na hnoji":) ()

Luicy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Upřímně? Já jsem si tento díl velice užila! Muzikály mám obecně moc ráda a za sebe musím říct, že to byla příjemná změna, u které jsem si s úsměvem oddechla a relaxovala. Výběr písní byl za mě luxusní, zazpívané to bylo parádně, na příběh to moc pěkně navazovalo. Nejvíc se mi líbilo Every Breath You Take a Wicked Game. No zkrátka, děkuju Bože za návštěvu, stálo to za to! Rozhodně jeden z nejlepších dílů Lucifera, po kterém pravděpodobně sáhnu, až mě popadnou chmurné nálady ;) ()

soukyd33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Budete si připadat, jako v High School Musical. 🤔😳 Celý díl se prakticky zpívá, a může za to jediná bytost. Seriál se dostává na zajímavou úroveň. Otázka je, jestli klesá nebo stoupá. 🤔 Herecké výkony jsou zde opravdu dobré. Někteří zpívají, a jiní jen tak pracují a dělají to své. 👍 Jestli jsem to dobře pochopil, za všechny ty muzikálové scény může v seriálu právě Bůh, který si to asi vážně užívá. 🤔 Závěrem: Je to pěkný cvokhouse. 😳 ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama