Lucifer - Série 5 (2020) (série)

Takové neškodné sledování (S05E13)

(epizoda)
  • USA A Little Harmless Stalking
Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, 2021, 1 h 1 min

Linda se po hlavě vrhá do mise, která je pro ni hluboce osobní. Maze odhalí bombastické tajemství z minulosti. Amenadiel dumá nad novou prací. (Netflix)

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pekne emotívna epizóda prevažne zameraná na jednotlivé postavy, tak sa mi to páči. Lucifer už nechce dlhšie otáľať a tak sa rozhodol, že na všetko pôjde po hlave bez premyslenia. Luci a Chloe sa dali zase dokopy, a to naozaj dosť divným spôsobom, ich románik už postráda veškeré čaro a už ani necítim tú chémiu, ako to bolo kedysi, takže toto ma celkom sklamalo. Na druhú stranu, Lindina osobná linka vo mne zachovala silný dojem a plno emócií. Veľmi som jej prial, aby si našla cestu k svojej dcére. Konečne sa nám vrátila úžasná a mnou milovaná Eve! Na znovu stretnutie Eve a Maze som veľmi dlho čakal a som rád, že naplnilo všetky moje očakávania. Bolo to obzvlášť podarené a k záveru skutočne srdcervúce, že som mal slzy na krajíčku. Tak strašne moc som chcel, aby im to vyšlo, žiaľ sa tak nakoniec nestalo. Avšak scéna, ktorá ma zo všetkých najviac obmäkčila, bola tá medzi Amenadielom a Ellou. Tie slová, ktoré Amenadiel povedal Elle, ma vážne vzali za srdce, proste wow! Neskutočne krásny moment. ()