poster

The Impaler

 • USA

  Dracula: The Impaler

 • Velká Británie

  Dracula: The Impaler

Horor

USA, 2013, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • adam9
  **

  Jednou za čas neuškodí pustit si nějaký béčkový, céčkový film. A když jsem uviděl mé oblíbené téma Drakuly, nemohl jsem odolat. Film stojí za starou belu, hereckým výkonům bych se snad vyrovnal i já až na ztvárnění Veroniky v podání Diany Busuioc (tedy kromě konce, kdy se zařadí ke zbytku). Konec připomínal spíše nějaké rituální vraždy včetně sebevraždy než koncept Drakuly a doprovodná hudba byla úplně tragická. Oněch 86 minut ale nakonec uteče docela rychle, a tak až na samé dno s hodnocením nepůjdu.(25.10.2015)

 • kaylin
  *

  „The Impaler“ je takový klasický film stylu „Pojďme, kluci a holky, něco si natočím“. No, a tak si tihle kluci a holky něco natočili, a vám je od začátku jasné, že si taky něco natočíte, protože to bude mnohem větší zábava – myslím to natáčení, ne ten výsledek – než film sledovat. Tohle je ale pro moderní horor standardní. Je toho natočeno tolik, že se prostě musí točit i zbytečnosti. A ty snadno v celé kvantitě převládají.(17.12.2014)

 • George Stobbart
  **

  Skupinka priateľov si vyrazí na výlet do rumunského hradu, ku ktorému sa viažu stáročia upírskej histórie. Po čase sa však ukazuje, že časť tejto histórie sa ešte stále píše a zvedaví amíci svoj eurotrip nemusia prežiť. Nevýrazná moderná upírina, ktorá má síce príjemné prostredie a snahu o rovnako príjemne mysteriózny dej, no akosi sa vlečie a nevie sa rozbehnúť. Postavy tiež nie sú bohviečo a svojím prehrávaním, kecami a otravnosťou tomu moc nepomáhajú. A hoci ma takéto jednoduché teen horory ešte stále neomrzeli, tomuto proste chýbal väčší kus zábavnosti, alebo aspoň niečoho zaujímavého.(11.3.2014)