Máme se rádi (TV film)

Komedie

Československo, 1987, 43 min

• Rodriguez

Jak paní máma dlouho plánovala štědrovečerní den svým dospělým dětem, až jí nakonec pláchly a nechaly samotnou. Nakonec byla ráda, že je může slavit s vlezlou sousedkou. 30%(11.2.2013)

• topi

Vánoční příběh z produkce Ostravské televize o početné rodince, z níž se jednotliví členové rozhodnou každý trávit Štědrý večer někde jinde a nejstarší maminku nechají doma samotnou. Nakonec přece rodina je rodina a ta má být na Štědrý večer pospolu. Scénář podle Haliny Pawlowské nijak nenadchne a neohromí. Navíc to obsazeni ostravských herců je příšerné, s vyjímkou Karla Vochoče.(27.12.2016)

• Pitryx

Tak to jsem netušil, jak hluboce komediální je dlouhá scéna s utrápenou ženou, která chodí po bytě a je jí smutno. Nééé, fakt jsem se u toho pohledu válel smíchy po podlaze. A pak se člověk diví nad zvýšeným počtem sebevražd o vánocích. Být doma sám, a koukat na tohle, tak si to hodím asi taky. Ale pár komických situací by se tu našlo, tak dám alespoň něco málo.(27.12.2016)

• grizly007

Nářez jak hovado! nejvíc mě dostala Vysočina s bramborovým salátem(28.12.2016)

• LadyPupu

Taková klasická vánoční vyvražďovačka z produkce ČST Ostrava.(25.12.2016)