Takové jsou všechny

Tinto Brass

Tinto Brass, Ted Rusoff

Pino Donaggio

Giovanni Bertolucci

Solidní "Tintovka" nevybočující z jeho plodné tvorby, tentokrát zaměřená především na fetišistické snímání zadku hlavní hrdinky. Příběh je velmi jednoduchoučký (znuděná ženuška se utrhne z řetězu a musí si neustále dokazovat, že na tom není nic špatného) , dialogy vybroušené (Jsi tak vlhká od čurání a nebo jsi vzrušená?), erotické scény fungují a Titno si tu švihnul malou roličku perverzního strýčka. Co víc si přát?(26.5.2013)

• Radyo

Není to úplný průšvih (od erotického filmu se ani moc víc nedá čekat), ale mohlo to být i lepší. A co se týče toho to názvu filmu (až už českého nebo anglického) - všechny takové určitě nejsou. :)(28.8.2002)

Rozporuplné. Některé scény jsou kouzelné, jiné nudí. Hodnocení 50% plně odpovídá. PS, takové všechny už bohužel nejsou, drtivá většina žen se holí...:-( Délka kopie, kterou jsem viděl - 92 min.(2.10.2009)

• farmnf

Starý prasník Tinto Brass. Opět mě uchvátila kamera a nejen na zadek Claudii Koll. Hudba je bohužel debilní, příběh celkem o ničem. Nymfomanka si chce nějak filosoficky odůvodnit svoje nevěry. Zajímavé na Claudii Koll je, že dále pokračovala jako Maria Gorreti a ve Svatém Petru s Omarem Sharifem. Inu taková parafráze na Maří Magdalenu. Dialogy tu opět píšou: Nechci se tě dotýkat, chci tě ošukat...Jsi tak vlhká od čurání a nebo jsi vzrušená?(16.8.2010)

• Anderton

Zase ten istý Brassov film, len s inou herečkou. Som rád, že si Tinto natočil pre seba toho toľko, aby mal čo po dôchodcovských večeroch pozerať a nad čím masturbovať. Dúfam, že moje dôchodcovské časy budú iné, alebo strávené aspoň s inými filmami.(10.5.2014)