• Itálie

Drama / Erotický

Itálie, 1991, 111 min

Krásné holky krev a mlíko. Žiletky jen v podpaží. Tak to je paráda! Herecké výkony nejsou slavné, ale je to taková porno obdoba Quentina Tarantina-tudíž se to ani neočekává. Důležitá je nestoudně odhalená nahá kůže na nesilikonových vnadách hlavní představitelky. A těch tam uvidíme dost a dost. Má to děj, je to sexy. Některé scény si pamatuju i po takový době a viděl jsem to kdysi jen jednou. Pět hvězd to nebude, ale čtyři si krásná Debora určitě zaslouží :-)(14.12.2009)

Cituji kolegu: "Nic niterného, ani naopak silně zkaženého. Tinto Brass byl řemeslník. Nic víc ani nic míň." Souhlas. Moc dobrý řemeslník! A vzhledem k tomu, že v celém filmu padne jen pár facek, zato se tu neustále vesele souloží - ve sklepě, v přízemí, v patře... a nepromešká se ani příležitost ve vlaku, to vše okořeněno rozpustilou hudbou, vesele cválající do rytmu přírazů, a zarámováno ne nezajímavým příběhem, kterak si holčina našla práci, co jí sedla jak prdel na hrnec (pardon :-) volám z celých plic: BRAVO ! Víc takových filmů, víc Tinta Brasse, víc "alespoň trochu vykřičených domů" (řečeno s doktorem obého práva Karlem Zajíčkem - Konto separato). Lidi nám budou víc souložit a míň se nám vraždit. A taky bude míň válek... Make love, not war !!!! P.S. samozřejmě, že ty čtyři hvězdy jsou jen pro UNCUT... Sestříhané je to zprasené tak na jednu slabou hvězdu, o tom žádná.(30.12.2012)

ČESKOSLOVENSKÁ KINOPREMIÉRA: ŠTÚDIO TRI/ DAVAY = 1991 + ČESKOSLOVENSKÁ VHS PREMIÉRA: DAVAY/ LUCERNAFILM VIDEO = V./ 1992 - Moje prvé zoznámenie sa s tvorbou TINTA BRASSA. V roku 1992 som si film kúpil na VHS a urobil som tú chybu, že som ho požičal nejakému nadržanému spolužiakovi. Odvtedy sa po kazete zľahla zem. :-) A mrzí ma to preto, že na kazete bol film UNCUT. Neskoršie v telke vysielali len úbohú zostrihanú verziu. TECHNICKÁ POZNÁMKA: ČSFR bolo po Taliansku prvou krajinou, kde bola snímka premiérovo uvedená. (20.10.2009)(20.10.2009)

• pipapa

Muži popřípadě lesbičky si užijí, my ženy a gejové můžeme zatím vyprat, vyžehlit nebo uvařit apod. Přehlídka ženského masa je tady tak masová a přebytečná, že to snad musí po chvíli otrávit i 100%ního heterosexuála = všeho moc škodí! Tohle nemá s filmem nic společného a vulgární scénář, většinou vycházející z úst žen a v češtině pravděpodobně ještě st´avnatější, tomu všemu nasadil ještě korunu.(16.8.2020)

Erotická komedie o holce s uměleckým jménem Paprika která si jde vyzkoušet na 14 dní práci v bordelu jen proto aby měla peníze do začátku pro sebe a pro svého snoubence.Je tak dobrá že si vydělá jako tři dívky dohromady a ředitelka vykřičeného domu je s ní velmi spokojená.Když si ve volnu vyjde do restaurace s jedním klientem narazí tam na svého snoubence a zjistí že on je už tři roky zadaný.Zklamaná a naštvaná se rozhodne že si bude užívat naplno svou intimní práci.Paprika se seznámí s pasákem který jí zprostředkuje práci v luxusnějším nevěstinci u Donny Olympiy.Nejdřív chtěla brigádničit jen 14 dní,ale jak už to u holek v této branži bývá tak se to protáhlo o něco déle.Hodněkrát jsem se zasmál vtipným momentům provázených italskou hudbou takže na slunečné rozpálené dopoledne ideální film.(6.8.2018)

• - Keď si Paprika (Debora Caprioglio) vyzlieka pred kúpeľom s Madame Olimpiou nohavičky, má na sebe aj podväzky. Hneď v ďalšej scéne ich na sebe už nemá bez toho, aby si ich vyzliekla. (GTS_PUNK)