• italský

• slovenský

Drama / Erotický

Itálie, 1991, 111 min

• bari68

Ako vlastne sa dá ohodnotiť soft-porno,ktoré sa vlastne ani samo neberie vážne?Keby som to mal brať objektívne, tak za herecké výkony a dej a.i. filmové aspekty by sa hodnotenie pohybovalo medzi odpadom a 1*.Nech,ale nie som pokrytecký, tak za hlavnú predstaviteľku a účelný obsah musím zdvihnúť aspoň na 2*.(15.3.2010)

ČESKOSLOVENSKÁ KINOPREMIÉRA: ŠTÚDIO TRI/ DAVAY = 1991 + ČESKOSLOVENSKÁ VHS PREMIÉRA: DAVAY/ LUCERNAFILM VIDEO = V./ 1992 - Moje prvé zoznámenie sa s tvorbou TINTA BRASSA. V roku 1992 som si film kúpil na VHS a urobil som tú chybu, že som ho požičal nejakému nadržanému spolužiakovi. Odvtedy sa po kazete zľahla zem. :-) A mrzí ma to preto, že na kazete bol film UNCUT. Neskoršie v telke vysielali len úbohú zostrihanú verziu. TECHNICKÁ POZNÁMKA: ČSFR bolo po Taliansku prvou krajinou, kde bola snímka premiérovo uvedená. (20.10.2009)(20.10.2009)

Erotická komedie o holce s uměleckým jménem Paprika která si jde vyzkoušet na 14 dní práci v bordelu jen proto aby měla peníze do začátku pro sebe a pro svého snoubence.Je tak dobrá že si vydělá jako tři dívky dohromady a ředitelka vykřičeného domu je s ní velmi spokojená.Když si ve volnu vyjde do restaurace s jedním klientem narazí tam na svého snoubence a zjistí že on je už tři roky zadaný.Zklamaná a naštvaná se rozhodne že si bude užívat naplno svou intimní práci.Paprika se seznámí s pasákem který jí zprostředkuje práci v luxusnějším nevěstinci u Donny Olympiy.Nejdřív chtěla brigádničit jen 14 dní,ale jak už to u holek v této branži bývá tak se to protáhlo o něco déle.Hodněkrát jsem se zasmál vtipným momentům provázených italskou hudbou takže na slunečné rozpálené dopoledne ideální film.(6.8.2018)

Prostinký přímočarý film, který mi v mých pubescentních letech způsobil v kině trapnou erekci. Deborah Caprioglio byla pro mě bohyně, pomíjel jsem dementní dialogy a děj. Vždyť to je regulérní (soft) porno, dnes se na tenhle snímek koukám s pobaveným cukáním (úst) a oceňuji neambiciózní přístup Tinta Brasse. "Vždyť jsem štětka", říká v jedné scéně Paprika a já jsem ji v duchu vděčný, že mi udělala exkurz po italských bordelech a ne třeba krásách Říma...(22.7.2008)

• Joski

Tinto Brass je celkovo nehodnotiteľný a nezaraditeľný režisér! Na erotický film príliš odvážne scény s detailami na intímne partie a na porno príliš esteticky až romanticky pońaté! A také sú prakticky všetky T.Brassove filmy! Ani erotika ani porno! Papriku z toho nevynímaje. Erotomani si ale prídu na svoje:-))) Ženské krev a mlíko:-))) Pre filmovo náročné publikum zrejme odpad. Odporúčam najlepší film T.B. kontroverzne natočený Caligula http://www.csfd.cz/film/12877-caligula-caligola/(1.2.2010)