• Itálie

• slovenský

Drama / Erotický

Itálie, 1991, 111 min

8/10 Jakozto Hornak nemuzu jit s hodnocenim pod 8 - te pani byla v dobe vzniku plna nejenom podprsenka ale i filmove rubriky v serioznich ceskoslovenskych periodicich. A i na zaklade tech par releasovych fotek jsem mel jeste pred filmem divoke sny ;]]] Samotny film, uz si uplne nepamatuju (radsi ;]]), ale bylo tam par veselych momentu - stejny uhel zbrani kapitana a jak se nekteri z klientu dokazali vlomit do svych roli... Mimochodem sorry ale v italskem pornu vetsinou vystupuje OPRAVDOVY Rocco a jelikoz jsem ho v zadnem ze zaberu nevidel, muzu rict, ze se o zadne porno nejedna. Mozna by s na margo TB dalo spekulovat o italske variante Russ Meyera a v tomto konkretnim pripadu na hodne EURO verzi Pretty Woman. A mezi nami devcaty o Robertsove Julii se mi nikdy nezdalo...(18.1.2008)

• Anderton

Papriku sme kedysi na základke sledovali ako regulérny erotický film, pri ktorom nás zaujímali len kozy (a všetko iné) štedro obdarenej Debory. Že sa jedná o film kedysi ambiciózneho talianskeho tvorcu, ktorý sa postupne zošupával z piedestálu do bahna, nám bolo jedno. Pozerať to po rokoch je tak zážitok veľmi podivný. Je to dobrý erotický film, keď je to dramatická sračka? Hlavne, že má nad čím Tinto po večeroch masturbovať. Ja som to pri Paprike praktizoval naposledy pred viac ako dvoma dekádami.(10.5.2014)

Deborah Caprioglio je můj ženský idol počátkem 90-tých let a to právě díky tomuto filmu. Víc už jsem toho s ní neviděl, jen nějakej dvoudílnej film na Primě, ale tam měla furt svetr, takže její krásně přírodní figura nebyla vůbec poznat. Jinak Tinto Brass má svůj nezaměnitelný rukopis a na jeho filmech je vždycky něco zváštního.(26.9.2008)

• RomanHyde

Po letech a další zhlédnutí ubírám hvězdičku. Opravdu lze Papriku přirovnat kvalitou i dějem k pozdějším Olmerovým počinům Playgirls a Playgirls II. Tinto Brass však používá více nahoty, lehkou pornografii, herečky krev a mlíko, a trošku nápaditější "voyerskou" kameru. To je však bohužel celé umění v tomto snímku. Jako film je to propadák, jako lehké porno slaboučké. Tenhle film mě eroticky nenaladí, spíše unudí a uspí.(24.3.2007)

• Joski

Tinto Brass je celkovo nehodnotiteľný a nezaraditeľný režisér! Na erotický film príliš odvážne scény s detailami na intímne partie a na porno príliš esteticky až romanticky pońaté! A také sú prakticky všetky T.Brassove filmy! Ani erotika ani porno! Papriku z toho nevynímaje. Erotomani si ale prídu na svoje:-))) Ženské krev a mlíko:-))) Pre filmovo náročné publikum zrejme odpad. Odporúčam najlepší film T.B. kontroverzne natočený Caligula http://www.csfd.cz/film/12877-caligula-caligola/(1.2.2010)