Mladá dívka Mimma se dostane do nevěstince a je zasvěcována do své nové role jako Paprika, královna noci. Její pouť po cestách neřesti a hříchu provází mladý důstojník námočnictva, Franco, který je dokonce ochoten si ji vzít. Po mnoha předchozích zklamáních však Paprika odmítá a raději se dá vlastní cestou. Cit první lásky se však neztrácí ani po letech, když se opět s Francem setkávají... Známý provokatér a skandalista Tinto Brass přichází se svůdnou kombinací svěží erotiky, lehkého humoru i něžné romance. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

bila.tecka

Prostinký přímočarý film, který mi v mých pubescentních letech způsobil v kině trapnou erekci. Deborah Caprioglio byla pro mě bohyně, pomíjel jsem dementní dialogy a děj. Vždyť to je regulérní (soft) porno, dnes se na tenhle snímek koukám s pobaveným cukáním (úst) a oceňuji neambiciózní přístup Tinta Brasse. "Vždyť jsem štětka", říká v jedné scéně Paprika a já jsem ji v duchu vděčný, že mi udělala exkurz po italských bordelech a ne třeba krásách Říma... ()

mirika39

Nechápem to slabé hodnotenie. Osobne si myslím, že Paprika je najlepší film Tinta Brassa (hoci, ešte som nevidela úplne všetky). Je to pekný, šteklivo-erotický príbeh a má dej. Mladá naivná dievčina sa so svojím snúbencom dohodne, že si pôjde na dva týždne privyrobiť do bordelu, no situácia sa vyvinie tak, že tam zostane natrvalo. Nie je extra chytrá, ale dokáže sa presadiť a nakoniec skončí ako milionárka, a dokonca s mužom, do ktorého sa ešte na začiatku zamilovala. Záver vyznie ako rozprávka, no dej sa skôr podobá reálnemu životu, kedy sa prostitútka Mimma musí pretĺkať, striedať horšie i lepšie nevestince a človek si pritom uvedomí krásnu životnú filozofiu: RAZ SI HORE A RAZ DOLU. ()

kwoky

Ja bych k "Drama / Erotický" pridal jeste "Komedie", protoze jsem se docela zasmal. Nejcasteji naivite divek (a specialne Papriky). Citil jsem z filmu nejen sex a erotiku, ale i jakousi pridanou umeleckou hodnotu. Tezko definovat, ale prislo mi to docela povedene. Dej se posouval (a zasouval) porad dal a Paprika se vyvijela (od "jen 15 dni" do "me je vsechno jedno"). Cekal jsem mnohem vetsi brak. A hlavni hrdince to v nekterych scenach moc sluselo. Na mou Jahudku ale nema :) ()

YURAyura

8/10 Jakozto Hornak nemuzu jit s hodnocenim pod 8 - te pani byla v dobe vzniku plna nejenom podprsenka ale i filmove rubriky v serioznich ceskoslovenskych periodicich. A i na zaklade tech par releasovych fotek jsem mel jeste pred filmem divoke sny ;]]] Samotny film, uz si uplne nepamatuju (radsi ;]]), ale bylo tam par veselych momentu - stejny uhel zbrani kapitana a jak se nekteri z klientu dokazali vlomit do svych roli... Mimochodem sorry ale v italskem pornu vetsinou vystupuje OPRAVDOVY Rocco a jelikoz jsem ho v zadnem ze zaberu nevidel, muzu rict, ze se o zadne porno nejedna. Mozna by s na margo TB dalo spekulovat o italske variante Russ Meyera a v tomto konkretnim pripadu na hodne EURO verzi Pretty Woman. A mezi nami devcaty o Robertsove Julii se mi nikdy nezdalo... ()

zdeny99

Pro mě jedno z největších milých překvapení. Když se podíváte na ty americká softporna, co běžěly o víkendu v noci na soukromých stanicích, tak Paprika je mnohem lepší. Je tu toho hodně vidět, má to děj , který je hodně propracovaný. Ovšem co nejvíc vyniká, tak to je humor. Podle mě Paprika není ani tak erotický film, ale hlavně je to komedie. [894. hodnocení, 80. komentář, 52%] ()

• Keď si Paprika (Debora Caprioglio) vyzlieka pred kúpeľom s Madame Olimpiou nohavičky, má na sebe aj podväzky. Hneď v ďalšej scéne ich na sebe už nemá bez toho, aby si ich vyzliekla. (GTS_PUNK)