Cizinec v nás

• Dánsko The Stranger Inside (více)

Po traumatickém zážitku se slavná herečka Emily Moore (Estella Warren – Planeta opic) a její manžel, psychiatr Robert (William Baldwin – Někdo se dívá), uchylují za odpočinkem na úchvatný odlehlý ostrov ve Středomoří. Hned první noc se ale u dveří jejich prázdninového domu objevuje zoufalá mladá dívka (Sarah Butler – Plivu na váš hrob) s krvavýma rukama a příběhem o tom, jak její přítel při horské túře tragicky zahynul. Robert jí nabízí střechu nad hlavou a pomoc, ale v Emily její vyzývavé chování vyvolává obavu, jestli nemůže být hrozbou pro jejich manželství... nebo dokonce životy. (oficiální text distributora)

LIVINGDEAD odpad!

Strašná blbost a ztráta času. A ten konec..... katastrofa. Navíc, William Baldwin se mění v Aleca Baldwin. Stejná nesympatická tlama. ()

ricci.s

Na jedno pozretie ujde. Ženská má depresie zo svojej minulosti a vidí duchov, manžel sa jej snaží pomôcť, potom sa do toho pripletie jedna pipinka, manžel sa snaží rovnako pomôcť aj jej, a je jasné, že to nemusí dopadnúť dobre. Na to priemerné hodnotenie to u mňa vyťahuje predošetkým kvalitná kamera, solídni herci a veľmi pekná hudba. Taktiež sa mi páčil ten duchársky psycho-motív, a aj keď z toho veľa nevyťažili, potešila občasná ľakačka, ktorá sa tam omylom vyskytla. So samotným príbehom to bolo o dosť horšie, lebo je fádny a často trebalo dlhú dobu vyčkať, kým sa to pohne dopredu. Záver nijako neprekvapil ani nezaujal, navyše mi to prišlo poriadne nedotiahnuté (čakal som nejaký dramatickejší twist). Ale nie som nahnevaný, že som to videl. ()

EvilPhoEniX

Trailer je lepší než samotný film, škoda na Stranger Within jsem se poměrně těšil, ale vše co bylo v traileru bylo i ve filmu velmi odbytě zpracováno, ale naštěstí jsem se nenudil, Sarah Butler zde bud lítala v kalhotkách či nahá, zřejmě jí už nahota nedělá problémy ( I Spit on your grave ). Dávám slabé trojhvězdí. 50% ()

George Stobbart

Slabý a zúfalo otrepane pôsobiaci Direct-to-TV thriller, vhodný snáď len na nenáročný, večerný TV program pre zabitie nudy. Ináč je to totiž poriadna slabota, zaujímavá akurát tak sympatickým prímorským vizuálom a obsadením E. Warren a S. Butler, ktoré by si zaslúžili lepší film, než tu mrhať potenciálom po boku vyžitého Baldwina. Ostatné dianie, príbeh a pomyselné zvraty tu nestoja prakticky za nič a celé je to skôr na smiech. ()

*CARNIFEX*

Film na úrovni Tv inscenácie o herečke, ktorá sa po skúsenosti so šialeným zvrhlíkom psychicky zrúti. Z celej situácie sa jej snaží pomôcť manžel, ktorý je psychiatrom. Emily totiž trpí post-traumatologickými výjavmi. Alebo je všetkému úplne inak? Strašne slabé. Herecké výkony v občasných etapách, rovnako ako dialógy či scény s pokusom o vytvorenie napätia - amatérske. Primitívne správanie hlavnej "hrdinky" nebudem ani komentovať. Nečudujem sa, že film ihneď vyšiel v dabingu. Pokiaľ by išlo o poriadny thriller, čakali by sme naň mesiace!! Toto je snímok, ktorý slúži iba na doplnenie finančných úspor Williama Baldwina. ()

Sprite

Podle traileru psycho thriller jako vyšitý, ale nakonec je to jen zpackaný rádoby thriller s otravnou hudbou a umělými hereckými výkony. ()

Khalesi

Príbeh tuctový, herečky hnusné, hudba priemerná a výkony tiež. Ani sekundu som necítila napätie, alebo nejakú účasť s osudmi postáv. Horšie, než zlé! ()

kaylin

Někteří lidé vypadají na digitální kameře divně. Trochu jako retardi. Tady jsem měl ten pocit od začátku do konce. William Baldwin se až neskutečně podobá Alecovi, jen ještě není tak silný. Hlas má ale také skoro stejný. Asi trochu opožděná dvojčata. Tohle je ten typ filmu, kde se půl hodiny nic neděje, pak najedou velké drama, násilí, šoky, a pak zase půl hodiny nic. Vzhledem k délce filmu je celkem pochopitelné, že se toho opravdu mnoho nestane, i když máte mít pocit, že opak je pravdou. To, že jsou zde nějaké rádoby hororové scény, je sice hezké, ale chtělo by to méně klišé. ()

A.Beech

William Baldwin is Alec Baldwin. Začiatok dobrý, koniec dobrý, ináč sa vo filme nič nedeje. Ale na 3* to pre mňa stačí. Určite dosť podhodnotený film. ()

ecceHOMMO

Predvídateľná kópia filmu Pod povrchom, v ktorom Estella Warrren opäť a zase ukazuje a predvádza svoje neherecké schopnosti....Do vrecka ju tu strčila aj Sarah Butler a to po každej stránke. */** ()

Johnny.ARN

Konečne thriler, ktorého zápletku som neprekukol hneď na začiatku. Úvod dobrý, občasná ducharina nebola na škodu. Sympatické herečky. Baldwin má herectvo v krvy a nekazil to veľmi. Veľmi pekná je kamera, réžia a výprava. Dej a samotný záver na mňa spravili dojem. Pri retrospektívnom to začne dávať zmysel a veci do seba začnú zapadať. 3 z 5 ()

Bobik9

Začíná to super a vy si myslíte, že těch 35% je naprostá kravina a že budete objeviteli kvalitního podceňovaného thrilleru. Jenže po 20 minutách je ta představa fuč. Jde to dolů a jakékoli tajemno se vytratí. Proč stojí ten film za 2*? Sarah Butler a především Estella Warren. Moc dobře se na ně kouká a dodávají tomu snímku šmrnc. K tomu skutečně nechutný William Baldwin zase šmrnc ubírá. ()

Joppo88

Taký sľubný začiatok a taký mizerný priebeh i celý koniec... Takýchto filmov máme už na tony... a rozhodne oveľa lepších... ()