poster

Kdo přežije: Caramoan (TV pořad)

 • USA

  Survivor: Caramoan - Fans vs. Favorites

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2013, 60 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Laerry
  ***

  SPOILERS BEWARE!!!....... Nebudu se tu snižovat k tomu, abych tu nadávala jako nějaký přechytralý inteligent s hubou dlaždiče, ale je fakt, že tahle série mě nijak zvlášť nepotěšila. S prapodivným výběrem "favoritů" jsem se dokázala ještě smířit, ale s vývojem hry už moc ne. Lidé, kterým jsem dokázala fandit, odcházeli jeden za druhým, a ti otravní a nevýrazní dál přetrvávali.... Ale s odstupem času se přes druhou polovinu série dokáži přenést - hlavně to je díky tomu, že jsem od vypadnutí jisté osoby jednotlivé díly vyloženě proklikala a příliš se nerozčilovala nad sledováním krev-pijících individuí. Vítěz byl asi to nejmenší zlo z těch tří ve finále a aspoň si to i trochu zasloužil - už jen pro jeho velký fanouškovský zápal.... spokojenější jsem byla po reunionu, který byl záživnější než posledních cca. pět epizod. Aspoň že ten Malcolm vyhrál cenu diváků - on a jeho Three Amigos patřili k těm zvláštnostem téhle série, která se bude odlišovat od ostatních. Stejně tak jedno "nej" se v téhle sérii odehrálo: nejvícekrát (tedy dvakrát) vyloučená osoba hned na první kmenové radě! To se už nikdy opakovat zřejmě nebude. K tomu připočtu Loco-Brandona, jehož naprostý psychický break-down se vám vryje do paměti ať už chcete nebo ne. Zato Dawnin melt-down byste nejraději z paměti okamžitě vymazali (no a že takových situací bylo více než dost). Pak nemůžu opomenout Stealth skupinu pod vedením šíleného Special Agenta Phillipa - který se dočkal své vlastní "B.R. rule book" z rukou svého milovaného idola Bostona Roba:-D Tahle série byla na horské dráze - jednou nahoře, pak zase hned dole a pak dojela do cíle po zpomalené rovince.... ale jsou tu i mnohem horší série, než byla tahle.(16.5.2013)

 • paulieM
  ****

  SPOILERY: Skvělá řada, kde se navrátili spíše průměrní slavní účastníci, nicméně s pár výjimkami velmi zajímaví. Dlouho jsem se tak nenasmál u Survivora jako když úřadoval The Specialist a jeho Stealth R Us. Mělo to drajv, často se přelévala moc a dokonce i nenápadní hráči, snad krom Sherri, vymýšleli různé strategie. Možná někomu přijde finálová pětka nudná, plná outsiderů, ale to spíš zapříčinila téměř dokonalá hra Cochrana a Dawn, kteří se zbavovali silných dříve, čímž jejich hra získala naopak na síle. Musím uznat, že casting fanoušků se příliš nepovedl, ale ti lepší vydrželi do sloučení a nudní příliš nezabírali prostor, protože skončili velmi brzy. Vítěz absolutně zasloužený.(6.6.2013)

 • Rogue
  **

  utopené zuby, namachrovaný krocan, mistr v zadržování dechu a double agent, důvěra Dawn jako cesta do pekel, deziluze v několika levelech - především fyzická hrozba je ničivá, neviditelná Brenda a castingové superpeklo ve kterém Corrine nastartuje sérii vyhazovů po které není komu fandit a zanechá diváky v dementním ufňukaném údolí.(24.3.2014)

 • Ellise
  ****

  Největší problém Caramoanu je asi ten otřesný casting favourites, tvořený z velké části nezajímavými lidmi, kteří za svou hru nic velkého nepředvedli. I přes tento fakt se 26. řada Survivora ukázala jako jedna z nejlepších z novodobé éry této show. Nejsou tu sice nejsympatičtější hráči, a ti kteří se dostali nejdál si to asi ani nezaslouží, ale alespoň se tu něco děje. Dočkáme se pár psychických zhroucení, podrazů a nečekaných vyloučení a to je s řadami jako je například One World prakticky nesrovnatelné.(15.5.2013)

 • Larushka
  ****

  Spoilery: Nuže, překvapuje mě rozporuplné hodnocení, neboť já jsem se bavila. Výběr hráčů na obou stranách sice byl diskutabilní, já ale o něm diskutovat nebudu. :) Potěšil mě návrat pár lidí, jmenovitě Brendy, Malcolma. Co mě ale nepotěšilo vůbec byla skutečnost, že Brenda snad do poloviny série ani jednou nemluvila do kamery, díky tomu mi došlo, že se asi do finále nedostane. Malcolm byl opět velmi koukatelný, je to pašák, ale je jasné, že na Ozziho by v challengích neměl. ENIL ADAM :) Nejhorší osobou v celém Caramoanu vyhlašuji Dawn, je to ubrečená protivná ženská a jsem strašně ráda, že nedostala ani jeden hlas (v zásobě mám ještě horší pojmenování, ale nechci být nahlášena). Spousta hráčů odděluje hru od života, aby mohl podřezávat krky, ale v jejím podání to prostě byla sviňárna. Breakdown Brandona byl docela silný zážitek, jak ho Jeff Probst masíroval/uklidňoval bylo vtipné. StealthRUs mě taky velmi bavilo, všechna čest členům, že Phillipa nezabili. Postavy fanoušků ignoruju, ano 4 nebo kolik od sebe nerozeznatelných blondýn bylo velmi nešťastné. Sherri mi přišla relativně v pohodě, byla jsem zvědavá na její závěrečnou řeč. Leč nějak jí to nevyšlo, už mi najednou nepřišla tak ok. Zajímalo mě, proč v Reunionu nezmínili Brandona. A byla jsem ráda, že neúčast Brendy byla alespoň částečně způsobena pokročilým těhotenstvím a ne nějakou starou píčou. Ups. Tak jsem to teda stejně napsala. Tri amigos a zahrání dvou skrytých imunit bylo fajn. Absence zášti od Andrey na závěrečné kmenové radě potěšila. Vítěz mi nevadí. x.o.x.o. P.S. Miluju tě Brendo.(27.6.2014)

 • - Reunion díl této série byl velmi kontroverzní a je často napadán soutěžícími i fanoušky. Hlavně z toho důvodu, že na jevišti bylo přítomno pouze 10 z 18 účastníků, protože 6 ostatním bylo před začátkem představení oznámeno, že se s nimi nepočítá a byli posazeni do publika (zbylí dva se ze své účasti omluvili). Další soutěžící si stěžovali např. na to, že jim nebyl během show věnován žádný prostor, zatímco některých hráčům z minulých řad ano. (Hidan)

 • - Spoiler: Vítěz John Cochran přijal krátce po svém triumfu nabídku od producentů sitcomu The Millers (od r. 2013) a stal se jedním ze scenáristů tohoto seriálu, čímž si mj. splnil svůj další sen (vedle vítězství v Survivoru). Zároveň se tak přijetím nabídky vzdal právnické kariéry. (DonQ)

 • - Série se točila v provincii Camarines na ostrově Caramoan, jednom z menších ostrovů patřícímu k Filipínám. (reich)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace