Kdo přežije: Caramoan (TV pořad)

Survivor: Caramoan - Fans vs. Favorites

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2013, 60 min

Po nástupu "favoritů" jsem zhodnotila, že z 10 jsou tam tak tři. Ale OK chápu, že produkcí nebyly vybráni vyloženě favorité, ale divné osobnosti typu Brandon, specialista Phillip nebo Francesca. Phillip se už celkem opakoval a nebylo to po čase tak zábavné, jako zpočátku. Nesnesitelný Shamar na druhé straně byl vyloženě figurka pro trpícího diváka. Ale z kladů bych vyzvedla rozhodně některé nezapomenutelné kmenové rady a vítěze, kterému to neskutečně přeji, od sloučení měl ode mě velkou podporu. Bavil mě komentáři na Specialistu a úžasná řeč ve finále. Ať žije! :-) Favorit: Malcolm Freberg(11.3.2017)

• V_erus_h

Zděšení hned od prvního dílu.. V první FvF jsem měla ráda téměř všechny favority a dodnes ji považuju za jednu z nejlepších řad vůbec.. Jedinej, kdo mi tady nevadil byla Andrea, Corinne, Malcolm a Brenda, o které jsem do sloučení a vlastně ani po něm nic moc nevěděla a docela mě to štvalo.. Jasně, 4/10 není zas tak málo, ale jde o to, že ten zbytek jsem naopak totálně nenáviděla.. :D Už jak je ukazovali, tak si říkám: "To snad ne, tohohle (Phillip - absolutní cvok, kterýho nemůžu ani cejtit, Brandon - měl by být zavřený někde pod zámkem ve svěrací kazajce, Cochran - kterej se trochu vyšvihl v průběhu hry) a tahle (Dawn - paranoidní, falešná hysterka, Franceska - WTF?).. Nijak zásadně mě neoslovili ani fanoušci - hned na začátku mě fakt štval Shamar a Sherri.. A navíc u téhle série mi přišlo, že jistí hráči byli hódně protěžovaní na úkor ostatních, ikdyž teda nechápu proč.. Opravdu nuda - všichni byli táák "hodní", žádné podrazy.. Jedna z nejhorších (pro mě)..(14.8.2013)

• Tom Riddle

OBSAHUJE SPOILERY Od diskutabilního castingu na obou stranách (superfandové Shamar a Eddie?... vs. favoriti Francesca nebo Brandon Hantz?....), přes nesnesitelnou a odpornou manipulaci divákem (nesmyslný střih, kdy některé soutěžící z finálové šestky vůbec nestihneme poznat, zatímco jasně nadržuje jiným (a zbytečným), poprvé v historii produkcí nasazená druhá skrytá imunita do hry po sloučení atd..) až po silně neuspokojivé až otravné finále se snad nejhorší finálovou pětkou vůbec, Fans vs. Favorites 2 se stává možná největším survivorovským zklamáním. Vítěz: 2* - první půlka sezóny žádná hra, zbytek tichá a nenápadná hra typu Amber s otravnou osobností a sebeklamem o vlastních schopnostech, objektivně jakžtakž zasloužená výhra. Oblíbenci: Andrea Boehlke, Malcolm Freberg(13.5.2013)

• heyda

Tak jedna z nejslabších sezón je za námi. Vítěz nakonec vcelku zasloužený, i když v porotě bych našel víc adeptů, kteří by si to zasloužili. Bída této série začala už s castingem a rozdělením kmenů (proč proboha nepromíchali fanoušky s oblíbenci hned na začátku???) a vlekla se vlastně až do konce. Veškerý vývoj byl ve smyslu: dobří stratégové se mezi sebou navzájem vymlátí a zbydou jen emočně labilní nesympatičtí nehráči. Jeffova snaha stále tlačit na emoce ho úplně zaslepila a na obrazovce tak máme možnost vidět jedno emoční zhroucení za druhým, furt někdo bulí, soutěže jsou nudné a okopírované z předchozích sérií a ani odměny nemají žádnou kloudnou úroveň. Fyzicky to byla pohodička, skoro jim tam nepršelo, brzo dostali nejrůznější komfort, soutěže dost snadné (kde jsou doby náročných vodních soutěží jako v Cook Islands)...no prostě jedna velká nuda._____Zklamání: fanoušci (jediný schopný byl Reynold), Brenda (totálně mimo dění), Erik (dobrák, ale jako hráč jalový), produkce + Jeff (těm připisuji největší podíl na dojebání této série). Co tato série přinesla naopak pozitivního? Malcolm a Andrea si řekli o místenku v případné superhvězdné závěrečné sérii. Toť vše...(2.5.2013)

Teda pro mě byla tahle řada zajímavá, a to hlavně, že tato série obsahuje jednu z nejdramatičtějších a nejlepších kmenových rad, kdy Reynold, Eddie a Malcolm aka Three amigos, využili imunitu (ano všichni tři - dva skrytou, jeden vyhrál) a to dva z nich měli jít domů, a tak díky jenom třem hlasům (+ Erik) vyřadily pana Agenta Phillipa (http://www.imdb.com/title/tt2750704/?ref_=tt_ep_pr), a jedno z nejdramatičtějších finále série, kdy si všichni vzali do huby Dawn, a u Brendy to zašlo tak daleko, že ji vydírala, a nakonec Dawn ukázala svoje "zoubky". Finálová trojka úplně na hovno. Vítěz zasloužený - Cochran, který není moc fyzicky zdatný, vyhrál většinu výzev, a vše měl dobře strategicky vymyšlené, tenhle týpek prostě tuhle show miluje od svých 13ti let, takže není mu nic za zlé. Nejhorší soutěžící: Shamar (děcko ve velké podobě). Můj nejoblíbenější hráč série byl Reynold, ten to měl vyhrát, ale myslel si, že když pokaždé vyhraje nebo najde imunitu, bude v suchu, ale nechápu u něj, že skoro od prvního dne se ho snažily vyřadit, a dokázal to dotáhnout víc cca do 3/4 (Eddieho jsem zase nemusel, nechápu jak vydržel do fin. trojky) - doufám že se znovu v nějaké řadě objeví, poté jsem měl velmi rád moji milovanou Andreu, to byla aspoň rozumná kočka. Pro mě uspokojující série plná zvratů (večeře s rodiči, zmíněná rada apod.). Zde moji oblíbenci: http://www.imdb.com/title/tt2750706/mediaviewer/rm1390257664.(19.4.2017)

• - Série se točila v provincii Camarines na ostrově Caramoan, jednom z menších ostrovů patřícímu k Filipínám. (reich)

• - Reunion díl této série byl velmi kontroverzní a je často napadán soutěžícími i fanoušky. Hlavně z toho důvodu, že na jevišti bylo přítomno pouze 10 z 18 účastníků, protože 6 ostatním bylo před začátkem představení oznámeno, že se s nimi nepočítá a byli posazeni do publika (zbylí dva se ze své účasti omluvili). Další soutěžící si stěžovali např. na to, že jim nebyl během show věnován žádný prostor, zatímco některých hráčům z minulých řad ano. (Hidan)

• - Spoiler: Vítěz John Cochran přijal krátce po svém triumfu nabídku od producentů sitcomu The Millers (od r. 2013) a stal se jedním ze scenáristů tohoto seriálu, čímž si mj. splnil svůj další sen (vedle vítězství v Survivoru). Zároveň se tak přijetím nabídky vzdal právnické kariéry. (DonQ)