Život ve strachu

(TV film)

Před třinácti lety jí internetový nápadník zavraždil rodiče. Detektiv se nevzdává naděje na vypátrání vraha a zjišťuje, že neznámý pachatel se neustále pohybuje v její těsné blízkosti (oficiální text distributora)

alambert

Tak schválně, kolik idiotů ohodnotí tento film do 21:50... Ráno tu žádné hodnocení totiž nebylo. A hle, už se samozřejmě jeden našel... Tak to vypadá, že konečné číslo dnešního zkoumání je 9... :.-D ()

drankeryth

Tuctovy thriler zo skoro ziadnou atmosferou a ked sa uz konecne dostal priestor pre napinavejsie casti filmu tak to nedopadlo zrovna v najlepsom zmysle slova. ()

Luswani

Béčkový thriller, špatní herci, otravná hlavní hrdinka, neustálé pseudohororové smyčce, nelogičnosti atd. 35% ()

ifca88

Bože to byla kravina...herecké výkony hodné telenovely, slaboduchý scénář, spousta nelogičností a "velké finále" na tři minuty (možná díky bohu)...nechápu, že jsem to dokoukala do konce.. ()

Ilus

Bohužel nic zvláštního, odhadnutelné poměrně snadno, kromě celkem sympatické hlavní hrdinky nevýrazní a ne moc dobří herci, děj převážně nudný, zcény chvílemi trapné a z těch kytiček, co malovala, by si těžko někdo sednul na zadek. Ne vyloženě odpad, ale rozhodně nic, co by nějak extra stálo za zhlédnutí. ()