Badass Showdown

USA, 2013, 75 min

David DeCoteau

David DeCoteau

Marco Colombo

Poprvé v životě jsem nucen dát Cynthii ti hvězdičky. David DeCoteua kdysi dokázal točit zábavné filmy - větší blbosti jako Nightmare Sisters nebo Crepozoidi těžko najdete,jenže tohle je taky blbost,ale bez zábavy. Scénář se vešel na pár stránek. Kluci cviči,trénují,sprchují se a Cynthia něco řekne a to je všechno. Nevadilo mi,že neměla žádnou bojovou scénu nebo tak,hraje zase skvěle jako vždy,ale bohužel natrefila na fakt blbý scéná. Pro rejpaly vzkaz - Jděte do prdele. Jinak to spojení Manfridini,DeCoteau a Rothrock musí béčkové fanoušky lákat,ale bohužel.(24.4.2013)

• Lacike

Co to kurva bolo? Podla traileru som ocakaval bezrozpoctovu mizernu a snad vtipnu arenovku s cameo vystupom niekdajsej kralovny martial arts filmov Cynthia Rothrock. Namiesto toho som dostal gay soft porno. Fakt. Namiesto bitiek s namakanymi drsnakmi tu su nekonecne sceny v ktorych sa sprchuju a rôzne predvadzaju nejaky gay kokoti. Miestami som si dokonca povedal. No dobre tak si to kurva rozdajte, nech sa aspon nieco deje. Ale k nicomu nedoslo. Takze ani prislusnikov gay mensiny tento odpad nepotesi. A Cynthia Rothrock? Ta tam bola snad omylom ako bordelmama. Asi ma velke dlhy. Takto hlboko doteraz neklesol ani Seagal. Nikdy som v komentari nezhodil ziadnu sracku vyhlasenim, ze by som ju dokazal natocit lepsie, pretoze okrem homevideo zaznamov z chlastaciek na chate nemam ziadne skusenosti s filmovanim. Ale tentokrat cestne vyhlasujem, ze by som tento film dokazal natocit 1000krat lepsie. Stacilo by mi k tomu par gay hošanov, jedna prenajata vila na Pereši, Cynthia Rothrock a dva telefony s HD kamerkou. Najväcsi problem by bol asi zohnat Cynthiu. Ale ked hrala v tomto, tak mozno ze nie. Evidentne dnes uz berie akukolvek ponuku na film. Takze za par eur si môzem splnit sen a stanem sa filmarom. Trailer ocakavajte uz zanedlho. :)))(18.8.2014)

• George Stobbart

Film som si pozrel iba zo zvedavosti na Cynthiu Rothrock, ktorá bola pred rokmi sympaťáčka v martial arts bojových béčkach, ale toto bol jednoducho otras. Nízkorozpočtový soft gay film, kde sa neustále premávali polonahí blbečkovia, ktorí sa potili, sprchovali, hádzali podivné ksichty a miestami simulovali cvičenie či bitku. Rothrock ich pozorovala a občas sa okolo nich prešla, pretože sa vraj snažila nájsť najlepšieho bojovníka. Toto nebol ani obyčajný trapas, toto bol trapas na n-tú!(10.4.2013)

• hladass

Asi jako všichni ostatní jsem si film stáhl jen kvůli Cynthii Rothrock a nějak jsem přehlédl jméno režiséra... Ano, David DeKokot se opět vyznamenal... Jediným kladem tohohle kusu je, že pokud přetočíte všechny opravdu detailně pojaté scény, ve kterých se rádoby vysvalení drsňáci sprchují a posilují (nechápu, proč by se na tohle chtěl, samozřejmě, kromě řiťopichů, dívat), zůstane s bídou 30 minut, během kterých jsem si v klidu připravil večeři, hryznul jedno pivo, dal cigáro... a stejně jsem o nic nepřišel... Děj žádný, herci taktéž ne a ty dva fighty co ve filmu byly ve mně vyvolaly obrovské salvy smíchu, tyhle hrdiny by bez problému zlomila mezi prsty i desetiletá studentka církevní školy... Cynthia padla na úplné dno...(13.5.2014)

• sotek

Těšil jsem se na Rothrockovou, ale co tohle mělo být? Gay porno?! Nemělo to žádný souvislý příběh, žádné pořádné souboje nic. Jenom vysportovaní manekýni tu cvičí sprchujou se a trénujou. Cynthia je pozoruje, ale jinak je tam jenom na ozdobu. Přijde mi, že je tam jenom proto, aby udělala filmu aspoň nějakou reklamu, jinak by o něj nikdo ani nezakopnul. No každopádně je to hrůza. Ruce pryč.(20.8.2013)