poster

Interpol (TV seriál)

 • USA

  Interpol

Dokumentární

USA, 2005, 13x47 min

Scénář:

Christian Mouchart

Scénografie:

Denis Seiglan
(další profese)
 • Arsenal83
  ****

  Zaujímavý prienik do práce medzinárodnej polície. Sledovanie zločincov, odhaľovanie ich konania a pohnútok, výpovede zainteresovaných osôb. Dokument v tomto žánri na dosť obstojnej úrovni.(19.9.2018)

 • lubospoti
  ***

  Skoro by se dalo říct Třináct případů majora z Interpolu v dokumentárním balení..(31.1.2013)

 • Mylouch

  8. Případ Jonathana Tokely Parryho, pašeráka egyptských starožitností.(27.3.2013)

 • Paity
  ***

  Některé případy jsou vážně zajímavé a ukazují rozsáhlost počínání zločinců. Naopak některé spíše nudí.(12.8.2013)

 • Ainy
  *****

  Dokumentární seriál Interpol je jedním z těch, ze kterého nespustíte oči snažíce se neztratit ani vteřinu z napínavého vyprávění. Během sledování jsem si říkala, že je to lepší než kdejaká filmová, akční střílečka a dva dabéři (jména mi unikla) s melodickým hlasem dokázali mou pozornost udržet celých 47 minut. Kupříkladu díl "Smrtící obchod" ... můj bezmezný obdiv patří policistům, kterým by se o platech našich policejních složek včetně jejich profesionálního zázemí, mohlo jen zdát. Potlačují strach a vydávají se na boj proti mexickému drogovému kartelu, kdy mohou být zabiti prakticky kdykoliv. Perfektní vzájemná spolupráce napříč kontinenty, mravenčí dřina, štěstí a neustálý tlak na mexické drogové bossy, jde o čas ...(20.10.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace