Reklama

Reklama

Dobrodružství s robotem

  • USA Robosapien: Rebooted (více)

Obsahy(1)

Robotický a lidský chlapec se spojí, aby zachránili své rodiče, kteří jsou drženi v zajetí v organizaci Kinetech Labs, která financovala robotova tvůrce. A tak se oba kluci vydávají na dobrodružství, aby přelstili zlého Kinetecha. Henry možná není nejpopulárnějším klukem ve škole, ale rozhodně je tím nejchytřejším, což má svoje výhody. Zvlášť když narazí na rozbitého robota, kterého pojmenoval Cody. Když ho opraví, zjišťuje, že to není obyčejný stroj – je to vysoce inteligentní vyhledávací a záchranný robot, kterého vysvobodil jeho vynálezce ze spárů zlovolné organizace Kinetech Labs, jež ho chtěla využívat pro vojenské účely. Cody a Henry se spřátelí, ale málem jim všechno překazí Kinetech, který vystopuje Codyho a unese ho zpět do laboratoře. Naštěstí je tu ještě Codyho vynálezce, který se cítí provinile, a tak se s oběma chlapci spojí. Když Kinetech unese Henryho matku a vynálezce, musí chlapec se svým robotem přelstít zlouny a zachránit své rodiče. Akcí a humorem nabité dobrodružství pro celou rodinu přináší tvůrci Spider Mana, X-Mena a Iron Mana! [Zdroj: HBO] (HBO Europe)

(více)

Recenze (31)

Pitryx 

všechny recenze uživatele

No, čekal jsem stupid béčko, ale ne béčko pro děti. Nevadí, alespoň jsem si odpočinul. Ovšem nyní nevím jak hodnotit. Udělal jsem u filmu dost práce, nebavil mne, ale zase nelze mu nedát nic, protože profi přístup znát byl. Ano v podstatě je to děsná volovinka, určená pro děti, ale možná někde chytne celou rodinu. Budiž, dávám čtyřicet, ale víc nemohu. Podruhé určitě ne, je to jen za snahu filmařů pokusit se o něco jako „Číslo pět žije“. Ovšem každý pozná, že zde jde o nebe a dudy. Neviděl jsem originál, tak nevím jakým hlasem robot mluvil, ale v dabingu to hodně pohnojili. ()

Phietros 

všechny recenze uživatele

Hodně pohádkově pojaté a nadnesené, nicméně to k rodinným filmům patří! Firma Kinetech vyvinula nové super-roboty připravené na pomoc a záchranu lidstva v jakékoliv situaci. Jenže účel má být nakonec jiný, mají sloužit na ničení a války. Stvořitel malého robota, proto rychle smaže nejdůležitější data a robotovi dá příkaz před společností prchat, ta ho dostihne na střeše, sestřelí a robot spadne do kontejneru, kde se zrovna schová ne příliš oblíbený a šikanovaný chlapec. Toto střetnutí s robotem mu a jeho rodině obrátí život vzhůru nohama. Díky jeho chytrosti k technice robota opraví a stanou se z nich opravdoví přátelé... Když však zjistí kdo je jeho stvořitel, rozhodne se ho vrátit. Pouto je však tak velké, že táta robota s ním příjde za rodinou zpět, aby byli štastní a byl ve zprávných rukou... Jenže toho využije firma, která je sleduje na každém kroku a čeká kde se robot ukrývá. Všichni se tím dostanou do zajetí a co víc, z robota chtějí udělat řídícího velitele, všech zlých vyrobených a připravených k boji! Jak to celé nakonec dopadne? To se nechte překvapit v této svěží, pohodové, místy zábavné akční rodinné-scifi podívané! 55% ()

Reklama

Wiikii 

všechny recenze uživatele

82 minut jsem měl skouknuté za 30 min.. Protože je to bohužel ohrané klišé se strašnými hereckými výkony, ještě horší hudbou a ještě ještě horším scénářem... I když je to hned od začátku vidět, že se to dělalo pro děti, tak ani menšímu publiku bych to nepouštěl, což je škoda, vypadá to jako dobrý nápad, ale bohužel.... HODNOCENÍ: 13% (1*) ()

Retrostalker odpad!

všechny recenze uživatele

Detinské! Pustil som si to len kvôly spomienke na číslo 5 žije a dúfal, že aspoň trocha to bude mať podobný feeling.. No nič také sa nekonalo. Číslo 5 žije je legenda ale toto je potrat! Film určený pre deti do troch rokov, natočený mobilným telefónom a s rýchlym plynutím deja akoby preskakovali stránky scenáru, aby ušetrili čas a peniaze.. ()

Kackucka 

všechny recenze uživatele

Jak už zde bylo několirát zmíno, jedná se o film, tedy spíše pohádku, která je určená vyloženě malým dětem. Jsem milovnice pohádek a aimovaných filmů, ale tohle bylo i na mě příliš infantilní. Nicméně, nepatřím do cílové skupiny pro tento film. Nicméně já tohle svým dětem určitě pouštět nebudu. Jedno velké klišé. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Model robota vychází z biomorfního robota podobného hračkám Robosapien navrženého Markem Tildenem a vyrobeného společností WowWee Toys. (sator)

Reklama

Reklama