Dobrodružství s robotem

Robosapien

Dobrodružný / Drama / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2013, 82 min

• Happy98

O muj boze to byla hovadina. Kdyby ten stupidni robot aspon na konci chcipnul, tak by mi to zlepsilo o dost naladu, ale to by pak nebyl Happy End pro deti a nemohli se vsichni po americku radovat a mit se radi. Neprijemnej robot, neprijemni herci, 10% tomu davam asi fakt jen kvuli tomu, ze ten film neni urcenej pro me(9.9.2013)

• Kackucka

Jak už zde bylo několirát zmíno, jedná se o film, tedy spíše pohádku, která je určená vyloženě malým dětem. Jsem milovnice pohádek a aimovaných filmů, ale tohle bylo i na mě příliš infantilní. Nicméně, nepatřím do cílové skupiny pro tento film. Nicméně já tohle svým dětem určitě pouštět nebudu. Jedno velké klišé.(27.2.2014)

• kaylin

Na první pohled rodinný film a na druhý taky. Takový ten klasický film, kdy na vás hned dýchne, kdo je záporák, kdo je hodný a jak to dopadne. Proč ne, jen kdyby se tenhle kousek nesnažil vypadat tak strašně moc dobře. Moderní pro mladé, takže robot tu musí rozhodně tančit hip hop. Snímek je strašně sladkobolný, což je jeho problém. A problém většiny amerických filmů. Prostě se moc musí tlačit na pilu, jako kdyby to jinak nešlo.(10.11.2013)

• Wiikii

82 minut jsem měl skouknuté za 30 min.. Protože je to bohužel ohrané klišé se strašnými hereckými výkony, ještě horší hudbou a ještě ještě horším scénářem... I když je to hned od začátku vidět, že se to dělalo pro děti, tak ani menšímu publiku bych to nepouštěl, což je škoda, vypadá to jako dobrý nápad, ale bohužel.... HODNOCENÍ: 13% (1*)(5.9.2013)

• Pitryx

No, čekal jsem stupid béčko, ale ne béčko pro děti. Nevadí, alespoň jsem si odpočinul. Ovšem nyní nevím jak hodnotit. Udělal jsem u filmu dost práce, nebavil mne, ale zase nelze mu nedát nic, protože profi přístup znát byl. Ano v podstatě je to děsná volovinka, určená pro děti, ale možná někde chytne celou rodinu. Budiž, dávám čtyřicet, ale víc nemohu. Podruhé určitě ne, je to jen za snahu filmařů pokusit se o něco jako „Číslo pět žije“. Ovšem každý pozná, že zde jde o nebe a dudy. Neviděl jsem originál, tak nevím jakým hlasem robot mluvil, ale v dabingu to hodně pohnojili.(4.2.2017)