Reklama

Reklama

Dobrodružství s robotem

  • USA Robosapien: Rebooted (více)

Obsahy(1)

Robotický a lidský chlapec se spojí, aby zachránili své rodiče, kteří jsou drženi v zajetí v organizaci Kinetech Labs, která financovala robotova tvůrce. A tak se oba kluci vydávají na dobrodružství, aby přelstili zlého Kinetecha. Henry možná není nejpopulárnějším klukem ve škole, ale rozhodně je tím nejchytřejším, což má svoje výhody. Zvlášť když narazí na rozbitého robota, kterého pojmenoval Cody. Když ho opraví, zjišťuje, že to není obyčejný stroj – je to vysoce inteligentní vyhledávací a záchranný robot, kterého vysvobodil jeho vynálezce ze spárů zlovolné organizace Kinetech Labs, jež ho chtěla využívat pro vojenské účely. Cody a Henry se spřátelí, ale málem jim všechno překazí Kinetech, který vystopuje Codyho a unese ho zpět do laboratoře. Naštěstí je tu ještě Codyho vynálezce, který se cítí provinile, a tak se s oběma chlapci spojí. Když Kinetech unese Henryho matku a vynálezce, musí chlapec se svým robotem přelstít zlouny a zachránit své rodiče. Akcí a humorem nabité dobrodružství pro celou rodinu přináší tvůrci Spider Mana, X-Mena a Iron Mana! [Zdroj: HBO] (HBO Europe)

(více)

Recenze (31)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $227,000▐ rodinná komédia ktorá sa snaží ísť v šľapajách filmu Číslo 5 žije ale nakoniec sa to radí len k takej skôr béčkovej verzii aj keď ako tak stráviteľnej, robot je celkom fajn aj keď je počítačovo animovaný /40%/ ()

Phietros 

všechny recenze uživatele

Hodně pohádkově pojaté a nadnesené, nicméně to k rodinným filmům patří! Firma Kinetech vyvinula nové super-roboty připravené na pomoc a záchranu lidstva v jakékoliv situaci. Jenže účel má být nakonec jiný, mají sloužit na ničení a války. Stvořitel malého robota, proto rychle smaže nejdůležitější data a robotovi dá příkaz před společností prchat, ta ho dostihne na střeše, sestřelí a robot spadne do kontejneru, kde se zrovna schová ne příliš oblíbený a šikanovaný chlapec. Toto střetnutí s robotem mu a jeho rodině obrátí život vzhůru nohama. Díky jeho chytrosti k technice robota opraví a stanou se z nich opravdoví přátelé... Když však zjistí kdo je jeho stvořitel, rozhodne se ho vrátit. Pouto je však tak velké, že táta robota s ním příjde za rodinou zpět, aby byli štastní a byl ve zprávných rukou... Jenže toho využije firma, která je sleduje na každém kroku a čeká kde se robot ukrývá. Všichni se tím dostanou do zajetí a co víc, z robota chtějí udělat řídícího velitele, všech zlých vyrobených a připravených k boji! Jak to celé nakonec dopadne? To se nechte překvapit v této svěží, pohodové, místy zábavné akční rodinné-scifi podívané! 55% ()

Reklama

Wiikii 

všechny recenze uživatele

82 minut jsem měl skouknuté za 30 min.. Protože je to bohužel ohrané klišé se strašnými hereckými výkony, ještě horší hudbou a ještě ještě horším scénářem... I když je to hned od začátku vidět, že se to dělalo pro děti, tak ani menšímu publiku bych to nepouštěl, což je škoda, vypadá to jako dobrý nápad, ale bohužel.... HODNOCENÍ: 13% (1*) ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Na první pohled rodinný film a na druhý taky. Takový ten klasický film, kdy na vás hned dýchne, kdo je záporák, kdo je hodný a jak to dopadne. Proč ne, jen kdyby se tenhle kousek nesnažil vypadat tak strašně moc dobře. Moderní pro mladé, takže robot tu musí rozhodně tančit hip hop. Snímek je strašně sladkobolný, což je jeho problém. A problém většiny amerických filmů. Prostě se moc musí tlačit na pilu, jako kdyby to jinak nešlo. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Ano, věděl jsem úplně přesně, do čeho jdu, takže jsem víc než průměrnou podívanou nečekal, ale jelikož mám strašně rád film Číslo 5 žije, tak jsem pořád trošičku doufal, že by to nakonec nemuselo být špatné. Bohužel bylo. Celý ten film je jen vyloženě pro děti, což by mi tolik nevadilo, kdyby nevypadal tak chatrně a nesnažil se být za každou cenu "cool". Neřeším tolik efekty jako to, že to má strašné herecké výkony, že je to strašné klišé a jsou zde snad všechny typické prvky těchto rodinných filmů (šikana hlavního hrdiny, tajná láska hlavního hrdiny, rozvedení rodiče, otravný starší sourozenec, který ale ve skutečnosti je hodný, cukerínový konec...) a co mi vadí úplně nejvíc je kamera. Jméno kameramana si budu muset někam poznamenat, protože jsem snad ještě nikdy neviděl tak divně zvolené umístění záběrů, protože drtivá většina z nich mi přišla úplně mimo. Navíc to chvílemi vypadá, jak nějaký horší televizní film z Disney Channelu (a to už je sakra nízká laťka)... Pak je tu taky ještě pár pokusů o humor, které pobaví asi jen ty nejmladší, děj příliš nablblý i na film pro děcka a taky je to dost nudné. A hlavně nechápu, proč je to žánr dobrodružný a proč se to v češtině jmenuje Dobrodružství s robotem, když k nějakému dobrodružství vlastně ani nedojde... Zklamalo mě to ale dost - a to jsem od toho skutečně nečekal skoro nic. Radši se zase vrátím k oběma dílům Číslo 5 žije... Lepší 1* ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Model robota vychází z biomorfního robota podobného hračkám Robosapien navrženého Markem Tildenem a vyrobeného společností WowWee Toys. (sator)

Reklama

Reklama