Reklama

Reklama

Michael a Matty končí střední školu a uzavřeli dohodu, že si navzájem pomohou, aby přišli  o panictví ještě před maturitním plesem. Jejich plán však dostane trhlinu, když se Matty svěří svému nejlepšímu příteli, že je gay. Michaelovy nešikovné pokusy pomoci Mattymu, aby  zapadl, neprospívají jejich dlouholetému přátelství. Jejich přátelství je vystaveno další zkoušce, když se Michael zamiluje do bývalé  přítelkyně Mattyho a Matty se zamiluje do chlapa, kterého by mu Michael neschválil. Maturitní ples je blízko a Michael s Mattym musí nejdříve spravit své kamarádství a pak vyřešit jejich milostný život. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (30)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ukázka toho, že komedii - romantickou - není možné dělat jen o heterosexuálních párech, ale také případně o páru homosexuálním. Není ani tak s podivem, že je to stejně užvaněná nuda jako v případě klasické heterosexuální romantické komedie. Hlavně aby to nebylo nějak morálně závadné... Ach jo, kdy se už ti Američani naučí i do mainstreamu trochu kopnout? ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

S gey-filmami sa v poslednej dobe vrece roztrhlo, tak tu máme ďalší z nich. Neočakával som nič, takže akákoľvek plusy mohli byť jedine prekvapením. Napokon to zase nebolo až tak zlé, na niektorých tých scénach a dialógoch sa dalo aj zasmiať, hoci tie trápne momenty dosť prevažovali. No rozhodne je to lepšie ako nedávny gey-film G.B.F., ktorý bol ukážkovou trápnosťou. Tento mal aspoň čosi do sebe a dokonca aj herecké obsadenie to v tomto ohľade celkom zachránilo. Samozrejme, nie je to nič prevratné. Proste priemerná teenage komédia, ktorá miestami prišla až príliš nútená. ()

Reklama

Kamca_ 

všechny recenze uživatele

Není to kdoví jaký zázrak, ale myslím, že koukat se na to dalo. Aspoň mě osobně celý film dost rychle utekl. Zase nemůžu říct, že bych se výborně bavila po celou dobu. To ne. Jedná se o průměrnou americkou teen komedií, která nepřínaší nic novýho. Sympatický herecký obsazení tenhle film určitě zvedá z podprůměrnosti. 60%. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem emocemi podbarvený film o přátelství, když u jednoho z kamarádů dojde k oné změně. Čeho jsem se dočkal? Velice špatně, bez atmosféry natočeného „teenagerského“ filmu, kde se hlavní hrdina (a nejen on) choval jako idiot a vůbec, celá zápletka a vše kolem působilo hloupě. Ani vtipné to nebylo a to se to nazývá „komedií“. 25% ()

Mishqo 

všechny recenze uživatele

40-50% ... Ako sa zachová váš najlepší kamarát, keď mu po rokoch priateľstva konečne poviete, že ste gay? ... Dá sa trochu aj zosobniť s určitými aspektami tohto filmu, no v konečnom dôsledku je finálny efekt žiaduci v tejto spoločnosti. Snaží búrať stereotypy ale dosť nemotornou cestou. Bolo to viacmenej sucho-parné a postavy tiež neboli extra bohvieako napísané. Nebolo to síce úplne nezaujímavé, ale chýbalo tomu mnoho. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Námětem pro snímek byla skutečná událost ze života scenáristy Alana Yanga, kterému se rovněž při projížďce autem svěřil kamarád ze střední s tím, že je gay. (Stanislaus)

Reklama

Reklama