Kámoš napořád

Date and Switch

Gay Dude

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2014, 91 min (Alternativní: 88 min)

Představ si že seš na střední, máš jedinýho nejlepšího kámoše od dětství, nemáš holku a zjištíš, že tvůj kámo je buzna... No a když už se zabouchneš do kočky, tak ti vyklopí že spala s tvým buznou.. Ten kluk je ztracenej případ a navíc neumí zpívat! Žádnej filmovej trhák, ale koukat se na to dalo. 2.5/5(31.12.2015)

Tak nájdem si slušný film navyše s mojím obľúbeným dlháňom Braunom a dojebe mi ho jedna odporná, vyjebaná, skurvene škaredá, vyperoxidovaná, nepríťažlivá, odpudivá, netalentovaná mrdka, ktorá sa navyše hrá na adolescentú pizdu, popričom vyzerá na tridsať. V celom filme je otravná jak mucha a všetko dojebala presne tak, ako všade. Tak roztomilý príbeh a ja si kvôli nej mám chuť vypláchnuť oči kyselinou sírovou, vygrcať sa a naliať vosk do uší, aby som prestala v hlave počuť ten jej nechutný hlas.(10.7.2016)

Komedie to rozhodně nebyla. Je to příběh o komplikovaném přátelství a přitažlivosti. Bavilo mně to, zasloužilo by si to i hvězdu nahoru, ale už mě naprosto vytáčí, když skorotřicátníci hrají osmnáctileté panice....neuvěřitelné! Na druhou stranu jsem byl mile překvapen za Megan Mullally...skvělá to herečka /Karen Walker/.(7.9.2016)

• kaylin

Ukázka toho, že komedii - romantickou - není možné dělat jen o heterosexuálních párech, ale také případně o páru homosexuálním. Není ani tak s podivem, že je to stejně užvaněná nuda jako v případě klasické heterosexuální romantické komedie. Hlavně aby to nebylo nějak morálně závadné... Ach jo, kdy se už ti Američani naučí i do mainstreamu trochu kopnout?(29.4.2014)

• Ryuuhei

Čekal jsem emocemi podbarvený film o přátelství, když u jednoho z kamarádů dojde k oné změně. Čeho jsem se dočkal? Velice špatně, bez atmosféry natočeného „teenagerského“ filmu, kde se hlavní hrdina (a nejen on) choval jako idiot a vůbec, celá zápletka a vše kolem působilo hloupě. Ani vtipné to nebylo a to se to nazývá „komedií“. 25%(25.8.2016)