Nehynoucí láska (festivalový název)

• Island

Ódauðleg ást

Undying Love

Krátkometrážní / Horor / Drama / Romantický

Island, 2011, 11 min

Zombie horor jen v několika málo minutách? Byl jsem docela zvědavý na to, co tenhle snímek přinese. Líbí se mi - je pojat akčně, je zde strach z toho, že budete chyceni, ale díky finále je zde i onen sociální přesah, který mám na zombie žánru tak rád. Tohle je prostě povedené dílko, kde se někdo nebál dát trochu peněz na ty masky. A navíc měl myšlenku. Prostě paráda.(27.6.2014)

Od Islanďanů určitě povedený krátkometrážní kousek. Hororové drama s „romantickou“ zápletkou v pozadí aneb nejen zombie vyřadíš z „provozu“ dobře mířenou ranou do hlavy bejsbolkou. Jen na můj vkus ti nemrtví přece jenom nemuseli běhat – já tyhle ty novodobé „vychytávky“ nemusím. Zlatá stará škola.(14.3.2015)

Nejlepší romanťárna,jakou jsem kdy viděla:-))))(8.7.2014)

Super kraťas... tomu říkám láska až za hrob! :-) mě se to líbilo víc než nějaké ty céčko zombiesračky z Ameriky!!! - 80%(1.11.2013)

Nie vždy je záchranca skutočným hrdinom. Keď ju miluješ, nie je čo riešiť! Slušný zombie príbeh s prekvapivým rozuzlením a solídnym gore. Myšlienka ukazuje jasným smerom. Láska nikdy nevymrie - 70%.(27.2.2014)