Nastala chyba při přehrávání videa.
 • codeas
  ***

  Francouzský film z doby, kdy tato země konkurovala ostatním zemím více než v dnešních dobách. Dobrá atmosféra filmu i bez typického hvězdného představitele.(18.9.2005)

 • dopitak
  ****

  Žádná extra pecka, vtipů je málo a humoru se až tak nedaří. Kdyby ubrali rozmělnění v počtu letů a soustředili pozornost na neodvratné setkání, dopadlo by to líp. Naštěstí je tu původní dabing z Barrandova, který v osmdesátých letech nikdy nezklamal.(4.1.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Občas neskutečně bláznivé, občas zase nudné.(13.5.2014)

 • Tosim
  *****

  Největší spád má film ve chvílích, kdy Coluche potkává jednu zemi za druhou a "seznamuje se s jejich reáliemi." Ona zápletka s milenci, kteří tají před tím druhým vlastně stejnou věc, je IMHO velmi vynalézavě využitá. Drogy taky.(5.4.2004)

 • Kimon
  ****

  Skvělá komedie, jedna z těch, které se umě zrodily v sedmdesátých a osmdesátých letech ve Francii. Trochu by se snad dala přirovnat ke komediím s bláznivým Fantozzim v italských komediích ze stejných let. Ovšem tato "Operace Banzaj" na rozdíl od Fantozziho stojí hlavně na inteligentním humoru a ne jen na přihlouplých scénkách jakéhosi dementního chlapíka. Kvality komedií s Pierre Richardem či s Louis De Funèsem sice spíše nedosahuje, ale určitě patří k těm lepším, které v žánru komedie vznikly.(8.1.2009)

 • - Natáčelo se v Paříži, New Yorku, v Ouarzazate v Maroku a v Hong Kongu. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace