Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policista Julien Segal je bývalý alkoholik, který má neustálé potíže se svým nadřízeným. Ten pracuje jako informátor drogového bose Roche a rozhodne se z Juliena udělat obětního beránka. Přestože se Julienovi podaří uniknout ze smrtelné léčky nastražené šéfem a vzápětí s pomocí krásné Claire útok opětovat, zdaleka nemá vyhráno. Stejně jako v Prohnilých sleduje režisér Claude Zidi osudy policistů, kteří rozhodně nemohou sloužit za vzor. Spíše než proti zločincům bojují totiž proti sobě. Tentokrát však Zidi mnohem výrazněji posunul vyprávění od komedie k čisté krimi, více než humoru si tedy užijeme napětí, přestřelek a drsných soubojů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Hodně nevyvážený film, začátek je vyloženě nudný, od chvíle, kdy se Julien vrhne na dráhu zločinu, dostává snímek patřičné grády a závěr je opět takový jakýsi nanicovatý. Můžeme poděkovat distributorovi, že nám prozradil pointu, byť tento film určitě neviděl, nebo z něj přestřelky a drsné souboje vystříhal. ()

borsalino 

všechny recenze uživatele

Celkem zajímavé dílko, byť tempo a napětí si občas skočily na svačinu. Přesto jde o pěkně zpracované téma korupce u policie a nečisté metody, kterými se taková selhání přikrývají. ()

nervoznideda 

všechny recenze uživatele

pokud máte rádi http://www.csfd.cz/film/32030-prohnili/ a http://www.csfd.cz/film/134894-super-prohnili/ nebudete zklamáni . prohnilí byla legrace, tento film je trochu vážnější a dramatičtější doporučuji dnes si ho pouštím po3. a jsem ještě více napnutý deda :-) Na to jak sledujete TV tak nechápu že tento jedinečný film Vás minul, kde jste byli já nechyběl já ho žral deda :-)je tam vše sex korupce a svináci :-) ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Jaxa spravne pise dole, film je nieco na sposob Prohnilych ....... Noiret je ovsem Noiret, preto Prohnilych mam neskutocne rad : 69 % ()

Reklama

Reklama