Hlas

In a World...

In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu.(10.5.2014)

• Ondrew

Absolutne zbytocna zlatanina... proste typicke ceeecko v ramci kategorii filmov. Doteraz som vlastne nepochopil samotny zamer, resp. skratka hlavne PODSTATU tohto neslavneho scenara, ktory si napisal sam pan reziser. Eeeeeechjo. Ak by snad herci aspon ciastocne tusili "CO TO KURVADRAAAAT VLASTNE HRAME???", potom by z toho snad bolo aj nejake to primerne hodnotenie. Ale TAKTO??? Istu dobu som nemal cas na filmy... a naaaaasledne si pustim akurat TAKUTO KARDINALNU HOVADINU! Co so som ja komu... No, ehm, takze takto... odo mna za peknych, sybolickych 10%.(27.1.2014)

• TommyDiamond

Každý, kdo měl tu čest shlédnout tuto podívanou a má všech pět pohromadě, tak mi dá jistě za pravdu, že nuda a nezáživnost z filmu doslova čiší….. Přiště si raději pustím záznam zasedání poslanecké sněmovny nebo si na konferenční stolek položím rohlík a budu čekat až ztvrdne. Věřím, že mě to pobaví víc než snímek HLAS..... Co jsem také čekal od komedie o hlasové trenérce. Lake Bell přecenila své síly. Napsat scénář, režírovat a ještě se obsadit do hlavní role v jednom filmu tak aby to fungovalo, to může pouze Ben Afflack a Clint Eastwood. Davám jednu hvězdu za snahu.(1.2.2014)

Nechápu tohle hodnocení a jsem rád, že jsem se nenechal odradit bandou amatérských onanujících filmových teoristů. In a World je oddechová meta-filmová komedie, ne nějak zázračná, ale ani trapná ani nudná rozhodně není. Dobré obsazení, dobré herecké výkony, nějaká ta zápletka ... konec sice předvídatelný, ale pořád dobrý. Nevím, jestli všichni hodnotící viděli český dabing, pokud ho vůbec kdy natočili, nebo jestli jen všichni kopírují hodnocení prvního "chytráka".(27.6.2014)

• Santa666

Nemastná, neslaná podívaná, jedoucí podle té již tisíckrát vyzkoušené šablony, kde si hlavní hrdinka jde za svým na první pohled nereálným snem. Možná kdyby nebyl film propagován jako čistokrevná komedie, mohl by si vysloužit lepší hodnocení. Takhle ale s tím minimem humoru, co nabízí, to na víc než dvě hvězdičky není.(18.1.2014)

• - Všechny studiové scény byly natočeny v legendárním Marc Graue Voice Studio v Burbenku. Ve filmu divák pozná Studio A, Studio 4, chodby, recepce, kuchyň a nahoře vstup do Studia 3. Dále se filmovalo v Los Angeles, a to po 20 dní. (rafix)