Necromancy

Nec'ro·man'cy

Horor

USA, 1972, 83 min

• corpsy

Scenár je pozliepaný zo všetkých možných sektárskych klišé, ale je predsa len obstojný. To režisér Bert I. Gordon...je proste Bert I. Gordon a kto má čo to od neho napozerané, ten pochopí koľká bije. Čakal som aspoň nejaké tie béčkové hororové triky a masky, ktoré by snímok trochu pozdvihli, ale je to len matná konverzačka s ( asi ) jediným vizuálnym efektom.(22.4.2019)

• Bloody13

Tak atmosféru to místy nemá vůbec špatnou, spíš jí zabíjí (i přes onu krátkou stopáž) roztahanost poměrně jednoduchého příběhu. V paměti mi ale jistě zůstane mrazivý závěr, který se s hlavní postavou vůbec nesere!(16.4.2013)

• kaylin

„Necromancy“ je v konečném důsledku jen jedno velké hororové klišé, které v sobě nenese nic originálního, ale vlastně ani nic děsivého. Orson Welles zde má být zajímavou figurou a sem tam se mu i herecky daří tu nudu rozvířit, ale film nemá dostatečnou sílu ani potenciál, aby to tak silná postava pozvedla. Prostě i on v tomhle snímku zaniká, a tak zde není nic, co by vás dostalo.(3.10.2016)