Heroine

První polovina začíná slibně, Goss dává do hraní všechno, napětí docela graduje. Nejsem z těch, kdo v hororu čekají než se tam "objeví nějaká mrtvolka a krev", abych se začala bavit. Já chci od hororu nápad, atmosféru, promyšlený závěr, originalitu, a hlavně ať je to strašidelné! Tady byla tedy nejstrašidelnější reakce operátora tísňové linky... Jinak závěr to celkem zpackal, promyšlené to nebylo. ()

Wacoslav1

Nuda, nuda a zase jenom nuda. Nějaký náznak atmosféry se tu i najde, ale když už to neunudí k smrti, tak to pojebe definitivně to amatérský zpracování. No přežil jsem mohlo bejt i hůř.10% ()

ricci.s

Väzeňské démonické béčko odohrávajúce sa v sympatickom, atmosferickom prostredí, v ktorom počuť výkriky z každej strany, niekto, alebo niečo tam totiž vraždí, na koho narazí, a dvaja hlavní hrdinovia zatvorení v cele sa snažia z tejto šľamastiky dostať. Veľmi ma to ale nebavilo, pretože väčšinu stopáže žiaľ zaberá nekonečná konverzačka týchto dvoch hlavných protagonistov, a vlastne až v záverečnej tretine sa z tej cely dostanú a budú čeliť tomuto záhadnému zlu zoči-voči. Pre mňa celkovo nudný horor, síce sa to ku koncu konečne rozbehne a dočkáme sa nejakých mŕtvoliek, gore či slušne zvládnutých masiek, no celú tú predchádzajúcu zívačku to v mojich očiach nezachránilo. Pozrieť sa to ale dá, nemôžem zase povedať, že by som pri tom nejako veľmi trpel. ()