Reklama

Reklama

Zločinná mysl

(seriál)
  • Kanada Cracked
Krimi / Drama / Mysteriózní
Kanada, 2013, 14 h 32 min (Minutáž: 41–42 min)

Hudba:

Robert Carli

Hrají:

David Sutcliffe, Luisa D'Oliveira, Karen LeBlanc, Mayko Nguyen, Stefanie von Pfetten, Paul Popowich, Christian Bako, Inga Cadranel (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(21)

Každý den, když jdeme ulicí, se setkáváme s lidmi, kteří ztratili pevné zázemí v životě. Někdy nás děsí, někdy nás pobaví, ale většinou je ignorujeme. Pak se něco přihodí a stane se něco nečekaného… Detektiv Aidan Black, skvělý inspektor vražd, byl převelen do jednotky, která se zabývá vyšetřováním zločinů spáchaných lidmi s psychickými poruchami. Aidan sám svádí bitvu s duševní nemocí a snaží se žít jako zdravý člověk. (Televize Seznam)

(více)

Recenze (1)

tančísvlky 

všechny recenze uživatele

Už v podstate všetky časti tohto seriálu na TV SEZNAM naznačili ,že toto je nadštandardný produkt a herci sú na správnom mieste. Hlavne desiata časť znamená zastavenie času, spomienok a je plné emócií predstaviteľov . Skutočne tu ťažko vypátrať slabé herecké obsadenie. Mozaika detailov vytvára skutočne krásny a pekný výsledný produkt 21 epizod. Viac ako kvalitná zvuková hudba tohto seriálu je len čerešnička na doplnenie obrázkov na plátne... ()

Galerie (99)

Reklama

Reklama