Příběh jedné jízdy

Scénografie:

Christopher Tod

Kostýmy:

Brigitta Romanov

Za sranie na poludnie tri*, bez srania napoludnie 1/5*. Popravde mi najviac vadila kamera, to u mňa uberie moc moc veľa a keď je dobrá hudba, tak krátka. Reči ktoré u ľudí môžu film zhadzovať sú trochu suché, sám denne vyprodukujem toľko verbálneho pseudo intelektuálneho hnoju a kde to ešte s kamošmi, že by sa Zoran mohol učiť. No ale napriek všetkému sa to oplatí kuknúť.(14.11.2018)

Príjemný road trip o totálne rozdielnej boy & girl dvojke, ktorá sa náhodou stretne a strávi spolu kus času na spoločnej ceste... Fajn predstavitelia, reálne ale zaujímavé životné situácie, viacero ozvláštňujúcich vedľajších postáv (vrátane M.Madsena, vďaka ktorému som na ten film natrafil), vydarená road atmosféra a podmanivá hudobná stránka... Neskutočná pohodovka, obzvlášť na to, koľko problémov sa tam vlastne preperie a s akým pôsobivým vyznením to nakoniec diváka zanecháva. Skvelý nezávislák, ktorému sa dúfam dostane väčšej pozornosti.(29.3.2015)

• Moredogs

Najunikatnejsia volovina. Tie pseudointelektualske kecy, nelogickost a postavy na hovno sa postarali o velku nudu, no dakujem pekne, dobre som si dosral štedry den. Prečo sa taketo blbosti stale točia.(24.12.2017)

• KIT.HL

Hovadina na entou...(26.3.2019)