poster

Země zítřka

 • anglický

  Tomorrowland

 • španělský

  Tomorrowland: El mundo del mañana

 • slovenský

  Krajina zajtrajška

Mysteriózní / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Rodinný

USA / Španělsko, 2015, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  odpad!

  Tak tohle převelice bolelo. Snad skoro víc než kdybych dvě hodiny musel sledovat, jak pedofilní, sedmdesátiletý vynálezce Merkuru za asistence Verna s Orwelem po lobotomii análně przní už tak mentálně retardovaného Pítra Pana. Prostě klasické, tisíckrát přežvýkané, násilně vydávené a do hamburgerů ledabyle pomleté pseudofantaskní zvratky zdegenerované americké provenience, do naprosté odpornosti dokořeněné v současnosti tolik cinkající matricí uvědomělé premenstruační piče, sveřepě zachraňující svět před globální katastrofou. Božskému Žoržovi asi ta slizká modelka plivla Dolče gusto do xichtu, protože se jako obvykle nedalo pít, a tak, aby nechodil ve vietnamkách, musel holt zpátky do práce. Mohl to ovšem udělat důstojně a střihnout si například nějaký ten rymejk parkinsonem pokrouceného Mártyho Mekfláje a ne se upsat snad nejdebilnějšímu a nejotravnějšímu dyznyjovskému prefabrikátu všech dob, stravitelnému jen pro ty nejtupější americká selátka. Čistý hnus, kvůli kterému by bylo vhodné rozšířit zdejší žánrovou kategorizaci o „Kýčovité zvěrstvo pro mentály“, aby příště to „Sci-Fi / Mysteriózní“ soudné diváky nemátlo!(19.6.2015)

 • Pilda17
  **

  Bohužel trochu zklamání. Efekty jsou pěkné, dále už se nedá nic moc vyzvednout. Zápletka nemastná, herecké výkony také nejsou kdovíjak oslnivé a pramálo akce. Chybí tomu šťáva a nějaký náboj. Potenciál na kvalitní dílo by byl, ale zcela nevyužit. Víc než mírný podprůměr se z toho vyždímat nedá .. 4/10 = 45%(11.10.2015)

 • Malarkey
  ***

  Miloučký, přihlouplý, neurážlivý…co více k Zemi zítřka dodat. Je sice vidět, že film měl velké ambice, protože digitálně si se Zemí zítřka docela vyhrál a George Clooney by se také kdejakému fušérovi neupsal, ale celý ten příběh je tak zvláštní, až je vlastně fajn, že film skončil u jednoho filmu. Na jedno shlédnutí dětským okem v pohodě, na podruhé už jedině s klapkami na oči.(22.11.2016)

 • gogo76
  ***

  Myslím, že Krajina zajtrajška mohla zabodovať podstatne viac. Najviac jej body strháva zbytočná prekombinovanosť i pomerne dlhá stopáž. Svet na Tommorowlande je prepracovaný výborne a nemusel by sa za to hanbiť ani vážny sci-fi film. Prvá polovica filmu mala správne tempo i atmosféru, no s blížiacim sa záverom sa neubránite pocitu, že sa to už naťahuje a všetkého je akosi priveľa. Nedôveryhodný presun do krajiny zajtrajška filmu tiež nepomáha aj keď naoko to vyzerá dobre. Ani G. Clooney to nezachránil, ale uhrali to aspoň na pozerateľný priemer. 60%:(20.2.2016)

 • 3DD!3
  ****

  Ten příslib něčeho gigantického, vnadění na zemi budoucnosti nedojde v závěru tak úplně naplnění. Vede spíše k dystopii. Je to jedna z těch pohádek ze staré školy, které jsou fajn, ale nemůžete se zbavit dojmu, že mohly být lepší. Clooney mi sem moc neseděl a ta mladá kočka už rozhodně není dítě. Laurie vládne (no závěrem už moc ne) a triky jsou super. Nenechte se udusat kritikou. Mě se to přes všechny výhrady líbilo dost. P.S: Hromada známých z Hvězdné brány a geekoviny v obchodě potěšili.(16.12.2015)

 • - Natáčení probíhalo ve Valencii ve Španělsku, v Enderby a ve Vancouveru v Kandě a v Titusville v USA. (willy1)

 • - Hlavnú úlohu Casey Newton odmietla Shailene Woodley, nakoniec bola obsadená Britt Robertson. Do role bola zvažovaná aj Naomi Scott. (willy1)

 • - V obchode so sci-fi figúrkami je možné vidieť mnoho Star Wars predmetov, ktoré patria pod spoločnosť Walt Disney. Vo viacerých záberoch je možné vidieť okrem Stormtroopera, Dartha Vadera, rôznych SW plavidiel aj známeho robota R2-D2. (fefee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace