poster

Madly Madagascar

 • Slovensko

  Valentínsky Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2013, 22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Nepříliš zábavný filmeček, který příliš nezachraňují ani známé postavy. Ve skutečnosti se stávají celkem otravnými, hlavně pak Alex, který si neustále musí stěžovat na to, že není v New Yorku a že se tam chce vrátit. Zápletka s nápojem lásky rozhodně není něco, co vás vytrhne. Dost velké zklamání.(5.11.2013)

 • Hrabka
  **

  Nebavilo mě to. Ty postavičky jsem si v prvním díle oblíbil, čím více je ale Madagaskarů, tím víc mi začínají při sledování lízt na nervy. A na rozdíl od trojky, která byla taky šíleně ujetá, ale dokázala poměrně dobře pobavit, postrádá tento kraťas i lepší humor. Výjimkou jsou samozřejmě tučňáci, kteří si stále drží svůj vytříbený standard.(5.2.2013)

 • bartias
  ****

  7/10(10.3.2013)

 • Tuax
  **

  V podstatě to samé, co u vánočního kraťasu, jen asi ještě v horším podání. I když na druhou stranu vystavět valentýnský příběh na spreji lásky byl docela fajn. Zvlášť po té, jak se s tím zvířata snažila po svém vypořádat. Vánoční kraťas nás vzal do celého světa, tento valentýnský se drží v Africe a jako bonus přinese pár nových zvířat jako pro zebráky svůdnou Okapi a nebo věžícího nosorožce, kteří jinak ve filmech nejsou. Mám z toho smíšené dojmy, ale nakonec to nechávám na úrovní vánočního kraťasu, přestože mi to přijde jako zatím nejhorší výprava do Madagascarské série příběhů.(30.8.2016)

 • Shakers
  ***

  Taká klasika. Na chvíľku pobaví, ale nič extra neponúkne, na druhú stranu je to tak krátke, že sa moc pri tom nestihnete nudiť a pokiaľ máte postavičky s Madagascaru radi, viac menej vás to poteší na tu chvíľku. 65% - 3*(31.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace