Madly Madagascar

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2013, 22 min

7/10(10.3.2013)

• Tuax

V podstatě to samé, co u vánočního kraťasu, jen asi ještě v horším podání. I když na druhou stranu vystavět valentýnský příběh na spreji lásky byl docela fajn. Zvlášť po té, jak se s tím zvířata snažila po svém vypořádat. Vánoční kraťas nás vzal do celého světa, tento valentýnský se drží v Africe a jako bonus přinese pár nových zvířat jako pro zebráky svůdnou Okapi a nebo věžícího nosorožce, kteří jinak ve filmech nejsou. Mám z toho smíšené dojmy, ale nakonec to nechávám na úrovní vánočního kraťasu, přestože mi to přijde jako zatím nejhorší výprava do Madagascarské série příběhů.(30.8.2016)

• kaylin

Nepříliš zábavný filmeček, který příliš nezachraňují ani známé postavy. Ve skutečnosti se stávají celkem otravnými, hlavně pak Alex, který si neustále musí stěžovat na to, že není v New Yorku a že se tam chce vrátit. Zápletka s nápojem lásky rozhodně není něco, co vás vytrhne. Dost velké zklamání.(5.11.2013)

• Hrabka

Nebavilo mě to. Ty postavičky jsem si v prvním díle oblíbil, čím více je ale Madagaskarů, tím víc mi začínají při sledování lízt na nervy. A na rozdíl od trojky, která byla taky šíleně ujetá, ale dokázala poměrně dobře pobavit, postrádá tento kraťas i lepší humor. Výjimkou jsou samozřejmě tučňáci, kteří si stále drží svůj vytříbený standard.(5.2.2013)

Taká klasika. Na chvíľku pobaví, ale nič extra neponúkne, na druhú stranu je to tak krátke, že sa moc pri tom nestihnete nudiť a pokiaľ máte postavičky s Madagascaru radi, viac menej vás to poteší na tu chvíľku. 65% - 3*(31.12.2016)