Madly Madagascar

• Slovensko Valentínsky Madagaskar
Trailer

Valentínsky špeciál s obľúbenými postavami z Madagascaru (2005). Kráľ Julien získa fľaštičku parfumu a snaží sa ho predať. Ostatní známi hrdinovia taktiež zažijú svoje valentínske strasti. Niektorí prejavujú až nadpriemernú náklonosť k svojmu partnerovi/partnerke, iní zasa zistia, aký je to pocit, keď na nich na Valentína všetci zabudnú.  (toi-toi)

Trailer

Hrabka

Nebavilo mě to. Ty postavičky jsem si v prvním díle oblíbil, čím více je ale Madagaskarů, tím víc mi začínají při sledování lízt na nervy. A na rozdíl od trojky, která byla taky šíleně ujetá, ale dokázala poměrně dobře pobavit, postrádá tento kraťas i lepší humor. Výjimkou jsou samozřejmě tučňáci, kteří si stále drží svůj vytříbený standard. ()

Shakers

Taká klasika. Na chvíľku pobaví, ale nič extra neponúkne, na druhú stranu je to tak krátke, že sa moc pri tom nestihnete nudiť a pokiaľ máte postavičky s Madagascaru radi, viac menej vás to poteší na tu chvíľku. 65% - 3* ()

kaylin

Nepříliš zábavný filmeček, který příliš nezachraňují ani známé postavy. Ve skutečnosti se stávají celkem otravnými, hlavně pak Alex, který si neustále musí stěžovat na to, že není v New Yorku a že se tam chce vrátit. Zápletka s nápojem lásky rozhodně není něco, co vás vytrhne. Dost velké zklamání. ()

tommmy89

Madagaskar, ako animovaný film milujem, ale pravdu povediac asi prvá časť i keď krátkometrážna, sa mi nepáčila. A to bude asi tým, že to je krátky animáčik, nemalo to kedy "prepuknúť" v tú senzáciu, ktorú vie táto rozprávka vyvolať. Takže za 3* ()