Madly Madagascar

Valentínsky Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2013, 22 min

• kaylin

Nepříliš zábavný filmeček, který příliš nezachraňují ani známé postavy. Ve skutečnosti se stávají celkem otravnými, hlavně pak Alex, který si neustále musí stěžovat na to, že není v New Yorku a že se tam chce vrátit. Zápletka s nápojem lásky rozhodně není něco, co vás vytrhne. Dost velké zklamání.(5.11.2013)

• Hrabka

Nebavilo mě to. Ty postavičky jsem si v prvním díle oblíbil, čím více je ale Madagaskarů, tím víc mi začínají při sledování lízt na nervy. A na rozdíl od trojky, která byla taky šíleně ujetá, ale dokázala poměrně dobře pobavit, postrádá tento kraťas i lepší humor. Výjimkou jsou samozřejmě tučňáci, kteří si stále drží svůj vytříbený standard.(5.2.2013)

Madagaskar, ako animovaný film milujem, ale pravdu povediac asi prvá časť i keď krátkometrážna, sa mi nepáčila. A to bude asi tým, že to je krátky animáčik, nemalo to kedy "prepuknúť" v tú senzáciu, ktorú vie táto rozprávka vyvolať. Takže za 3*(27.2.2013)

Taká klasika. Na chvíľku pobaví, ale nič extra neponúkne, na druhú stranu je to tak krátke, že sa moc pri tom nestihnete nudiť a pokiaľ máte postavičky s Madagascaru radi, viac menej vás to poteší na tu chvíľku. 65% - 3*(31.12.2016)

7/10(10.3.2013)