Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $9,836,000▐ praštenosť ktorá chce konkurovať Boratovi ale ten je len jeden /45%/(20.10.2013)

• Jossie

Začátek vypadal celkem slibně, byl tam drsný a praštěný humor, ale postupem času humoru ubývalo a přibývalo zěměpisného cestování po Francii - takže jako propagace pro cestovku dobrý, ale to je tak všechno.(31.3.2014)

"Jsme nerozlučný, ne? Jako pasák a stádo, jako ženská a knír, jako děcko a granát, jako láska a ovce." Dva idioti ze země, kterou neumí najít ani Google, vyrazili poslat k zemi věž Eiffela a já se děsil příchodu největší debility v dějinách žabožroutství. Naštěstí se tak nestalo, protože povedené vtípky o kousek přetlačily ty trapné, Isabelle Funaro si tu svobodomyslnou francouzku střihla naprosto skvěle a také jsem obdržel jeden skvělý návod na spáchání sebevraždy - navléci si dres Paris St. Germain uprostřed Marseille. Takže za mne celkem spokojenost a na závěr si zopakujme deset nejpoužívanějších froncijských slov: 1) Dobrý den. 2) Jak je? 3) Kretén. 4) Vocas. 5) Debil. 6) Kurva. 7) Prdel. 8) Putin. 9) Hovno. 10) Na shledanou.(25.5.2015)

Docela vtipná parodie na terorismus alá Borat. Nápad je neotřelý a jisté hlášky rozhodně stojí za to. Hlavní dvojice se povedla a atraktivní slečna v jejich doprovodu byla velmi šmrncovní. Fajn zábava. 65%(10.3.2017)

• PinokKio

Běžte s výstižným hurá raději víte kam! .. na Borata nebo Diktárora, protože tihle taboulistánští teraristi (chyba v A není na mojem přijímači) od něj více než opisují .. a bohužel dost mizerně.(14.11.2013)

• kulyk

Křoup. Křoup. Křoup. Glo glo glo.... glo glo glo. Éhrrrrrééééééé. Chň Chň. Heh, Eh. Mňo. Dloub, dloub. Žmouly žmoulity žmouly - cvrnk. Mňmňmňmň. ,,Fuňáro, jó? Hmmmm". Šusty šusty šust. Škráb škráb. Fň. Fňňňň. Chrp. Chprrrrrráááááp - ááááá! ,,Zasraná apnoe, dopíčé!" Hééh. Eh. Chrm. Hrrrrrrm chrm. Flus. Chň. Chňňňň. Chmňňňň.... chrrrrrr (etc.). Jo, a ten ,,film"? Zjevně zhovadilá nuda, že?(8.2.2017)

• LiVentura

Dobře ujeté, snažící se...(20.1.2014)

Já jsem bavil. Dabing je na docela dobré úrovni, i když předpokladam, že některé slovní obraty jsou do češtiny nepřeložitelné. Humor jemnější než u Borata, ale podobné kategorie. Celkově hezká reklama na Francii, která vlastně neexistuje!;-) Protože Korsika je Korsika, Marseille je Marseille, Jihozápad je Jihozápad a Paříž je Paříž. isabelle Funaro je pěkná Francouzka. Hned by se cizinci pro ni stali teraristi, teroristi, turisti.(19.6.2013)

První polovina filmu je naprosto skvělá, strašně jsem se smál. Takovej Borat omrdanej islámem a poplivanej terorismem. Ve druhé půlce už filmu dochází dech a možná začíná i ubíjet, ale co na tom, vysmál jsem se...a ne málo. 69%(10.12.2013)

• MikeCool

Bláznivá komedie s dosti velkým černým humorem. Nedosahuje to takových "kvalit" jako Borat či Diktátor, ale občas mě některé hlášky dvou hlavních aktérů pobavili.(11.12.2013)

• Snorlax

Jak tenhle tupě primitivní film mohl vzniknout ve Francii? Hle, Clavier má konkurenci, není jediný primitiv, který páchá filmy. Sledování téhle ubohosti jsem ukončila, když začala být i ordinérní. Scéna se psy a zdí má být zábavná, nebo z ní mají jen diváci zvracet? Nepatrnou chvilku jsem uvažovala o jedné hvězdičce za hudbu, ale když někdo dá v plen svoji práci pro něco takového, nezaslouží si být nazýván skladatelem.(12.11.2013)

• hrona

Nejhorší u žánru komedie je představa se vůbec nezasmát, a to je přesně tento případ. Naprosto nesmyslné situace, kopírující Borata, který je v tomto žánru zkrátka jedinečný. Většinou filmy dokoukávám do konce a pak hodnotím. U tohoto to prostě nešlo. Hodina utrpení byla na mě až příliš. Nikdy jsem si nedokázal představit francouzskému filmu dát Odpad!, ale vše je jednou poprvé. Hrůza děs a běs(28.10.2013)

• Terva

Profrancouzská agitka a spousty klišé.(19.7.2013)

"Rad vam předavam medájli pro pádle v bóji !! Téď si ji budéte ale táky muset zasloužit !!" ;)(4.10.2013)

• hous.enka

Francouzská verze Borata o dvou kamarádech, kteří dostanou za úkol zničit Eiffelovu věž, symbol samotné Francie. Jenže kde je vlastně ta veliká Froncie, o které tolik slyšeli, a co ti divní Froncozi, kteří nebijí své ženy a dokonce s nimi diskutují! Humor je to vlastně srozumitelný, bohužel dost jednoduchý (facky, nadávky...), což za mě film snižuje na úroveň prostých amerických komedií. Přece jen o klasického francouzského humoru jsem čekala něco víc. Na druhou stranu, Vive la France se nebere příliš vážně, takže ve výsledku je to takový slabší průměr.(22.11.2015)

• vercza

Tady chtěl někdo vytvořit druhého Borata, jen se to vůbec nepovedlo.(3.11.2013)

Vzhledem k tomu, že jsem tento film viděl při cestě do Francie jako takovou menší přípravu na pobyt, užil jsem si to. 2 přitroublí kamarádi jsou povoláni zničit Eiffelovku, aby proslavili svou zemičku. Takže hurá na tu Francii. Muzafar i Feruz jsou zajímavé charaktery postav, rozhodně nejsou klasičtí hrdinové a jejich humor jsem žral, proto jsem dal snímku hvězdičky tři, jinak by to byla podprůměrná komedie se stokrát omletým námětem. Hudba mne moc neoslovila, ale jak jsem řekl, při vypnutí mozku je snímek povedená komedie s dobrými slogany (miluji větu "Jestli někdy porodím děti, všechny se budou jmenovat Feruz, i kdyby to byly holky"). A pokud vás tito teráristi (totiž teroristi) neosloví, tak si alespoň odnesete pěkný obrázek Paříže.(26.10.2013)

• stration

Šílená propagace Francie, která nemá moc hlavu a patu.Pár humorných scének se sice najde, ale postupem času ubývají a film kupodivu začíná trochu nudit. Isabelle Funaro je šikovná, ale tuto lapálii zachránit nemohla.(21.9.2014)

• salalala

Jen velmi těžko snesitelný film, který pouze parazituje na popularitě Borata. Jenže když dva dělají totéž, není to totéž. Vive la France nenabízí vůbec nic a hodně vtipů je navíc založeno na nutnosti znát nějaké reálie, což může být pro někoho problém. Humor tu moc nefunguje, protože je prvoplánový a dost laciný. Párkrát jsem se pousmál, ale to bylo maximum, které jsem tvůrcům dopřál. Youn se sice občas snaží o tempo, jenže se mu to moc nedaří a všechno je tak nějak rutinní. V hlavní roli dělá, co může a společně s Garciou dodává dvěma ústředním postavám jakous takous zajímavost, jenže ani to nestačí. Všechno už zkrátka bylo někde viděno a mnohem lépe zpracováno. S logikou si Youn hlavu absolutně neláme a některé věci jsou až do očí bijící a nejde je přejít ani v rámci žánru. Novinářka, která dělá oběma "teroristům" průvodkyni, je dost hloupá a ono vůbec celá tahle linie je tak zoufale nepravdědopodobná, že se jí prostě nejde smát. Tenhle film příliš nefunguje a od totální katastrofy ho zachraňuje jen pár úsměvných momentů a to, že není delší. Hřebíček do rakve filmu zasadil český distributor, který ho z neznámých důvodů nechal do kin nadabovat a zlikvidoval tím dost možná polovinu vtipů, která je založena na odlišném přízvuku. Navíc se moc nepovedl a opět přichází s oposlouchanými hlasy. Dost špatný film, který jen trapnou nápodobou. 30%(31.5.2013)

• Joges

Čekal jsem humornou komedii, do Francie se však tentokrát vkrádala trapnost, takže nic moc.(2.10.2013)

<< předchozí 1 2 3 4