Joe a Drobček sa stretávajú po druhýkrát a opäť tomu nechýbajú dnes už klasické gagy ("Co bude na večeři? Ani nevím, lítalo to kolem"), nezničiteľná chémia a vražedné tempo, kde vtipná scéna strieda ešte vtipnejšiu (fazule, karty, reštaurácia). Za detských liet bol tento štýl spaghetti humoru mojim jediným kontaktom s westernom.(2.2.2014)

Trošičku slabší než Pravá a Levá Ruka Ďábla... především po dějové stránce... spousta místa ve filmu zabírá pasáž, kdy hrdinové žerou počestným pocestným fazole, nebo dělaj ostudu v luxusní restauraci. Ale scéna s Pokerem je naprosto skvělá, a následní konflikt dvou mužů u baru taky... takže takovejch 4 a 3/4(20.2.2006)

Pokracovanie filmu Pravá a ľavá ruka diabla ma bavilo ovela menej. Zapletka je menej zaujimava. Väcsinou sa sklada len z epizodiek, ktore su pospajane dost nezazivne. A aj tie epizodky nie su dvakrat zabavne. Oproti jednotke film postrada tu skvelu pohodovu atmosferu a aj hudba je ovela horsia. Uvodna pesnicka je doslova hnusna. Bitiek tu znova nie je vela a ked uz na ne dôjde, tak su iba priemerne. Tuctove fackovacky, ktore nenadchnu ani choreografiou ani humorom. Vysledkom je priemerny film, ktory sa oplati vidiet jedine ak mate radi tuto sympaticku dvojku, ktora to svojou charizmou cely cas drzi aspon na hrane pozeratelneho priemeru. 5/10.(20.11.2016)

Tak kdybych to mel srovnat s prvnim dilem tedy s filmem Pravá a levá ruka ďábla, musim rici, ze toto pokracovani je o neco malo lepsi. Bohuzel az prilis moc se drzi zabehlych koleji a onen pribeh neni zase az tak uplne odlisny. Podstatou techhle filmu je ale jejich zabavnost a ta tu rozhodne je, i kdyz rekneme na rovinu, ze stejne jako u mladsiho bratricka prvni polovina filmu je rozhodne lepsi nez druha. No a co je oproti Pravá a levá ruka ďábla v tomhle horsi? No je to naprosto jednoduche, zaverecna bitka je jeste o velky chlup trapnejsi nez minule jinak bych byl spokojen.(15.6.2009)

Bud Spencer a Terence Hill si vybrali filmový životný štýl, ktorý Vám buť sedí, alebo ho hlboko ponárate do ríše odpadov! Mňe sa tento štýl komédie veľmi páči a vie ma pobaviť. Od týchto dvoch borcov si viem predstaviť len niečo také ako napr. dvaja kouboji na koňoch, ktorí sa hrajú na zlých, ale v konečnom dôsledku niekomu pomôžu a zachránia spolok pred banditmi obliehajúcimi a týrajúcimi spomínanú "sektu"...áno hovorím o filme Malý unavený Joe! Výborné !!!(4.1.2011)

• - Scéna v restauraci rozesmála diváky v severní Evropě natolik, že značná část z nich musela být hospitalizována. (Jizni Tlapa)

• - Film měl mimořádný komerční úspěch především v Itálii a Německu, kde se dostal na první příčky v návštěvnosti kin (v obou zemích je dohromady vidělo v kinech přes 26 miliónů diváků). Překvapivý je výrazně menší zájem ve Španělsku, kde přitom podobné filmy patřily k oblíbeným.Tady, stejně jako ve Francii, vidělo film něco málo přes tři milióny diváků. (argenson)

• - Matku Buda a Terence zde ztvárnila herečka Jessica Dublin. Ve skutečnosti by ale nikdy nemohla být jejich matkou, protože když se Jessica narodila, Budovi již bylo dvanáct let a Terencovi tři roky. (Stocki)