poster

Chemik (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1982, 28 min

Režie:

Jiří Vanýsek

Scénář:

Jiří Vanýsek

Hudba:

Jiří Bulis
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

 • 5150
  ***

  Malý úsměvný příběh o tom, jak mladý zapálený chemik ve snaze získat větší místo pro své domácí pokusy, je ochoten uvažovat o vážném vztahu s dívkou. Nakonec mu však musí jeho otec ukázat, jak galantně by se měl muž k ženě chovat.(9.2.2013)

 • Rodriguez
  ***

  Oldřich Navrátil coby mladý a zapálený chemik provozuje svoje pokusy doma v kuchyni. Otec je z něho něštastný a tak ho dává dohromady s mladou a pohlednou kolegyní. Vše se ale nakonec odehraje zcela jinak. 50%(9.2.2013)

 • LadyPupu
  ****

  Vzhledem k tomu, že Navrátil balí Paulovou slovy: "Nechceš se podívat na můj kumbál?!" se nedivím, že ta posléze sbalí jeho otce. Nejednala bych jinak.(25.8.2016)

 • otík
  ****

  Výborná trochu delší bakalářská povídka (25 minut) o mladém muži, který se celou svou bytostí věnuje chemickým pokusům. Když si na nátlak otce najde mezi svými spolupracovnicemi přítelkyni, nedokáže ji ničím pořádným upoutat. Jenže jeho otec ano a mladá dívka podléhá kouzlu šaramantního staršího vdovce. Velice hezky natočená povídka se skvělým Navrátilem. Hudba: Jiří Bulis(21.1.2015)

 • vitekpe
  ***

  Druha cast z dvojdilnych Bakalaru na tema "Drazí rodičové, já se žením - vdávám". (prvni se jmenuje Taktika, a na csfd neni) 3-(5.1.2015)

 • lubospoti
  ***

  Jedna z těch lepších bakalářských povídek. Příjemné obsazení, příběh malinko nadsazený, ale pořád uvěřitelný.(4.8.2016)

 • ArthasKarfa
  ****

  Roman a jeho monotematické zájmy, On by si tak rád žil se svými baňkami a křivulemi. Byt bere čistě jen jako možnost rozšíření pole své působnosti a žena, která slouží jako prostředek vyžaduje prostě víc pozornosti, než si chudák Roman myslí. Navrátil je tedy vedle pana Matyáše chudák trošku ňouma a to se nemusí ani moc snažit. Pěkný příběh.(13.10.2018)

 • honzic
  **

  Nudnější příběh chemika, který si kvůli bytu chce vzít kolegyni, jen aby si mohl zřídit laboratoř. Hodnocení: 40 %(15.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace