Chemik (TV film)

Československo, 1982, 28 min

Jiří Vanýsek

Jiří Vanýsek

Jiří Bulis

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Malý úsměvný příběh o tom, jak mladý zapálený chemik ve snaze získat větší místo pro své domácí pokusy, je ochoten uvažovat o vážném vztahu s dívkou. Nakonec mu však musí jeho otec ukázat, jak galantně by se měl muž k ženě chovat.(9.2.2013)

Vzhledem k tomu, že Navrátil balí Paulovou slovy: "Nechceš se podívat na můj kumbál?!" se nedivím, že ta posléze sbalí jeho otce. Nejednala bych jinak.(25.8.2016)

Výborná trochu delší bakalářská povídka (25 minut) o mladém muži, který se celou svou bytostí věnuje chemickým pokusům. Když si na nátlak otce najde mezi svými spolupracovnicemi přítelkyni, nedokáže ji ničím pořádným upoutat. Jenže jeho otec ano a mladá dívka podléhá kouzlu šaramantního staršího vdovce. Velice hezky natočená povídka se skvělým Navrátilem. Hudba: Jiří Bulis(21.1.2015)

Oldřich Navrátil coby mladý a zapálený chemik provozuje svoje pokusy doma v kuchyni. Otec je z něho něštastný a tak ho dává dohromady s mladou a pohlednou kolegyní. Vše se ale nakonec odehraje zcela jinak. 50%(9.2.2013)

Druha cast z dvojdilnych Bakalaru na tema "Drazí rodičové, já se žením - vdávám". (prvni se jmenuje Taktika, a na csfd neni) 3-(5.1.2015)

Jedna z těch lepších bakalářských povídek. Příjemné obsazení, příběh malinko nadsazený, ale pořád uvěřitelný.(4.8.2016)

• honzic

Nudnější příběh chemika, který si kvůli bytu chce vzít kolegyni, jen aby si mohl zřídit laboratoř. Hodnocení: 40 %(15.2.2013)